Dneska vyloženě hra pro malé děti 👶
Tak tohle slovo vymýšlel fakt exot.🤦🫢
Prosím, já tam chci🙏🤣
Dneska to bude tlačenka o první místo!
Damian je nejlepší. ☝️
Norma. Prý norma.
Se blbě začíná s jedním žlutým!
Co, proč a jak - zelená fajfka ve výsledné tabulce??
Vždy otevřeno!😁
Jak jako nefunguje?
Plešouni jedni!
ještě že tak !
No ty vole, to snad není možné! Nikdy bych nevěřila, že zrovna toto moje oblíbené a velmi specifické slovíčko bude výsledek. Fúha.
Středeční výzvu jsem nehrál.
První tři řádky se nepočítají, že ne?😳😜
Jedno slovo úplně k ničemu, jinak paráda! 💯
Moje nervy☝️
Nešťourejte do bodování
Neumím to!😤
Plno barev dneska!
To je teda bordel!
Nástěnkář
Nemohu říct, že by se dnes zadařilo 😜
Proč není pondělí?!
Dnešní nápověda je: Kančí kýta! 🐗
Ano, dnes vyhraju!
Chyba
Žena má mít přednost.
Podvóóód
🤦
Ále sakradoprdele!🤣
Ostuda toto 🫣🫣😁
Nástěnkář zapsal
Který kujón to vymyslel?!?!🤔
Ahoj Klárko 😊
hmm
Haluz
Je totok možný? Nad čím já tak dumala....🤔😳
Tvary jednoho slova ... fuj.
Pac man! 🔴🟠🟡🟢🔵🟣🟤⚫️⚪️⭕️
Vztávej semínko holala, bude z tebe fiala
Myslím, že to není české slovo. 😂😂😂
Tak tohle byl teda podraz, Kocoure 😂😂😂
Rozporuplné pocity.
Jako když pejsek s kočičkou vařili dort!
To bude divení 😁
Čím výš vzlétneme tím menší se zdáme těm, kteří nedovedou létat (Friedrich Nietzsche)
Bonus za umělecký dojem kde?
Zbyňďa je v pořádku, lidi. Nástěnkář
Blbec tupá slepá blbá
Tyhlety díly do spalovacího motoru!
Ale to je pěkné, tři jedničky!
Z vůle nástěnkáře Zbyněk zapsán do tabulek
Krásně kvetou a voní šeříky.
Uf 🙂
to by odpovídalo.
To vám tak hnětu a najednou koukám a...
říkala jsem, že mám hlad
Buďme vděčni zato, že existují blbci. Bez nich bychom nemohli vyniknout.
tak zase příště.
Guma zkurvená!👿
Damiáne jsi boží!
Taková sprostosť!😱
Dnes to bylo kupodivu snadné.😎
Mám clonu na mozku :( fňuk
Super to vyšlo, hned jdu za své kéňou...
Jsem chodil kolem toho slovíčka jako pešek!
Zkouška sirén
Asi bych si měla dát voraz 🤦🏻♀️
zase mimo😅
Jela jsem podle slov na středu, ale začala slovem chaos😇
Hodně, ale hodně možností, pak už zbyla jen jedna!
Pane jo!
srát na to
O jedno vedle bylo to pade na pade. Tak jindy no.
Soustředím se málo 🫢
Takové zbytečné chyby🤦. To bude tou cestovní horečkou 🫢
Koukám, že včerejší výsledek jsem nezapsala 🙈
Trošku vylepšené skóre 😁
Včera to nepomohlo, tak dnes je nápověda: Kančí kýta! 🐗
Tvl. Blbý slovo!
No tvl nářez
Zbyňku!! Strašně mě se*eš!😜
Kde mám tu virguli péro? 😁
Jaj
Uf!
První dva se nepočícou, že ne?😜
:-)
Dnes to byl neúspěšný souboj se žlutými čtverečky, najít co nejvíce nesprávných slov se správnými písmeny. 🙈😭
Štípla mě včela.
Nebylo tady tohle slovo tak pred měsícem?
Doprkýnka 😖 tohle bylo moje oblíbené startovací slovo 😏
To by šlo!😁
Nepíchejte do mě!
God damn it, I'm thirsty now! 🍻
Hustyyyyy🤘
Damiáne, tohle je boží prostor pro luštitele! 😘