Škoda třetího řádku, ale to je o náhodě
Tyhlety provokace před suchým únorem! 🍾
A pak nastal zlom
Tony dostane za ucho! 😁
Dneska by to šlo 😉
Cože?
Krásný dárek k narozeninám 🎁
Z hlav se setnou ty co přeční. Zato průměrní jsou věční. (Jiří Žáček)
Zasekl jsem se
To není fér! S krátkým "o" to nepla!🤐
Se blbě začíná s jedním žlutým!
Čertovo
A bez dívání 😝
Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Bába!
No ty číčo!
Dnes to bylo kupodivu snadné.😎
hihi
Nástěnkář zapsal
Asi se podívám na Ládínkova dobrodružství! 🚀
Z toho jsem si skoro sednul na prdel. 😁
Zelené jsou zelené
Dostal jsem z toho chuť na jahody 🍓
Vrrr
Si nikdo včera nevšiml, že místo luceren byly žárovky. Nikdo se neptá proč, co a jak, ts!
Játra
super slova :)
🤯
A takhle si tu žijeme. Tvl, proč já kokot znám tolik slov. Stačí znát jen to posraný jedno😂
Baví se 🐢 a 🐌
Hmmmmhm
To je teda bordel!
Zapsán zpětně z vůle Nástěnkářovi
dnes jsem začala úplně náhodným slovem a vyplatilo se
Zapsal Nástěnkář
Včera to nepomohlo, tak dnes je nápověda: Kančí kýta! 🐗
Proti takovým slovům protestuji!
Vypadá to, že inputy jsou ošetřeny proti XSS :-)
😪
Sadit tvl, sadit! 😱
Jak jako nefunguje?
Konečně jsem zas po dlouhé době celkem spokojená.
Co to jsou za slova totok? 💩
ale to jsou nepěkná zlá slůvka toto
Moje poznámky se skoro nikdy neobjevují :-(
Slepá jsem 🙈
tak tohle vám sem dám pro pobavení 🙈
Metan, oktan, satan, hrtan...já se na to můžu......🙄
😋
To je jako krámek bez K? 🤣🤔
🎼🎵🎶
Měl jsem neuvěřitelné štěstí na výběr slov. A mám i estetické, heč! 💪
Zatracená kéňa!
Tvl na včerejší hru jsem zapomněl...
Dududu
Znám to, ale neslyšel a nepoužil jsem to tak dlouho, že v prvních vteřinách jsem si vůbec neuvědomil význam. 🫠
No tvl! 😱🤦
A chci a chci a chci a chci!
Nástěnkář
Mám kytičku, vidíte ji taky?
Stále?🤭
🥳
Nehraju🤯
škoda
To bude zas v álejích nablito!
Pomalá jak slimák 🤦
Tydlecty termity 🐜
Noční Duha je rekordmanka 🥳🍀
Bože, tam bylo možností 🙈
Všechny nás, kteří to nemají co druhý den na 3 sekundy, pomstím!🤣
Na 3, cajk!
Cukrbliky
Tak na bednu to dnes nevypadá
Jak se sejdou písmenka v blbém pořadí...
No co to je toto, všichni brečí v koutě? 😁
Nehraju, když jsou tyhle hry dělané pro někoho na míru! 😁
Masochisté až na pátý pokus.
Jupiiii! Je pátek 😊
Juch!
Těžká zimní bunda opraná a schovaná, takže ... zima skončila!
Jo jinak vařím svíčkovou! 🍲
Dnes naprosto bez chyby. Stála proti mně jen pravděpodobnost. 😎
Dlouhá cesta...
Hezky pěkně!
Krásné Vánoce luštíci!
Dneska by to šlo.
Tohle se mi hodně nepovedlo 🙈
No konečně jsem dole. Už jsem byl celej stejskavej
🙄
Inu dobrá... Dá sa 😀
Zapsal nástěnkář z Bsky
Vůbec mě to nenapadlo, jak kdybych žádné neměl. 🫠
A doprkvančic 🫠
Jdu na sever, na sever a jdu na jih, na jih...
Po tom 3 denním programovacím maratónu, jsem spokojen
jako obvykle
Středeční výzvu jsem nehrál.