Lidé jsou dobří stejně jako jsou špatní. A já? Kdo ví. Já ne.
Já jsem věděla, že to páte slovo neprojde. Ale nedokázala jsem odolat.
Nejdůležitější věc na světě
Já to říkala! Nejlepší slova!
Wow👍
Správné je pořadí podle počtu řádků.
Na třetím jsem si už myslel, že to mám!
Dneska vyrovnaný výkon s Lucajdou, ukazují jí to ve formuláři a ona to drze odeslala přede mnou! 🧐
S teplotou dobrý výkon...
Čumím na to a nevidím to!
Skoro. Ještě to chtělo tak osm řádků a klaplo by to. Tyhle slova musí ladit nějakej nejazyk.
Všimli jste si, že čtvrtky tak nějak determinují týden? Dobrý čtvrtek = dobrý týden. No, tak tento to nebyl.
Jak má mít člověk nějakou motivaci?
Co to?
jako vždy. Za mě spokojenost.
Moje nervy☝️
😐️😐️😐️
Tohle teda fakt jako opravdu vůbec nešlo.
To se nemohli normálně vyčůrat?
Trvalo to extra dlouho, ale úspěch se dostavil 😌
Taková 🔶ovina 😂
Tak snad to cinkne
Když málo je dost.
Myslím, že to není české slovo. 😂😂😂
Takové pěkné slovo jsem měl na druhý řádek a nebylo to!
Zas těch možností 🤦😜
Na 4. řádku jsem nechtěně trefil blbé písmenko, bohužel platného slova 😁
hmm
No to mě *** 🤦🏻♀️
To by mě fakt nenapadlo 🤷👀
Po dnešku teda pěním fest!
Spadne ta žlutá do jamky nebo nespadne?
S omluvou, Nástěnkář 😮💨
Děti, nefetujte!
Nástěnkář je zmatkař, ale umí s tím žít.😊
U toho koncového řádku jsem se úplně zasekl. Ale mám zelené, heč!
Zapsal nástěnkář z Bsky
Zatracené zrzavé potvory! 🤣
Demokraticky nesouhlasím.
jsem debil
Zatracený překlepy!😡
Jó karavana.
Tipuju, že dneska bude hodně prohraných.
Stejný čas jako Lucajda a přesto lepší 😈
Jo jinak vařím svíčkovou! 🍲
Zajímavé slovo
3. řádek !
Prosím, já tam chci🙏🤣
Eh, škoda slov😒
Na mě nečekaně rychlé 😀🤷
Nástěnkář se vzbudil
To byla solidní haluz!
…věšák lze spravit.
Fotbal
Ts!
To je tak, když umíte nejen hádat i se tím zároveň podepsat. Iniciála mého jména, heč!
Fakt jako kokotina na entou.
Neznám🫣
Tolik možností na poslední pokus jsem snad ještě neměl...
Mistři 💪🤗
To je zase debilní slovo
Jak příznačné pro mě. Začínat svým jménem a končit téměř příjmením 😅
Včera dogma, dneska tohle.
Vrrr
Cibulové kroužky
Úplně jsem z toho dostal chuť na chladivou vodu z ledovce! 🧊
Tak moc jsem bojovala aby to bylo na 3. řádek, sakra! To mohlo vyjít😭
Tak ale dneska mě to namíchlo! Víc k tomu nemám!😆
Tak tohle byl teda podraz, Kocoure 😂😂😂
Huh
Hm.
Který kujón to vymyslel?!?!🤔
Dnes jsem měl silný start 😀
😏
Bohůšu, čurák sa neříká. Vždyť ja vím.
V metru s rušením, co naplat 🚅
Jo, zkusil jsem to slovo, které se přímo nabízelo. 😝
Za vše můžu já.
To nepla! Lišky mají výhodu!
"Nové lži se poslouchají lépe než staré pravdy." A. P. Čechov
🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑
Ostuda toto 🫣🫣😁
To byla haluz.😯 Jo a mám novou žaluz. 🙃
Do prdele s prokletím vzdělaných lidí. 😃
Jsem tatar 🙈🤣
zase mimo😅
Dneska zajímavé slovo...
Jejda.
co si člověk sám nenachystá, to nemá
Tak dneska slova vybirat nebudu.
Ano, dnes vyhraju!
Uf!
Dobré to je a dobré i bude!
Vrána pikle zlobí
Neseplo mi to
Krásné Vánoce luštíci!
Mrfly.
No teda, 4 žluté a teď to zkombinujte!
Tadáaaaa! 🏎️