🏮jsem ještě neměla, snad mi ji nikdo nevyfoukne 😁
A zase bez žlutých! A navíc koukám budou bramborové plátky, mňam!
Děláš to báječně 😘😏
Nástěnkář zapsal
Zas tolik možností? Klasika! Proč mě napadají nejdřív jiná slova než ta, která to jsou? Ale dal jsem to nakonec, tak jsem spokojený! 😎
Dneska dobrá slova pro koktaly 😋
🌊
Krátká poznámka. Poetická, pochopitelně.
Mám J!
debil. jsem prostě debil
To jsou slova! Ha!
Chjo, jsem se nesoustředila 🤦♀️
Nikomu nic nedlužím, nikomu nic nedám. Z těch, co smrdí chudobou, žaludek se zvedá. Jak je krásný bejt lakomej!!!
Bim bum bác
Dneska úplné zatmění! A přitom takové jednoduché slovo! 🌒
uzávěrka špatná
Chjo
Slovenštinu jsem tu fakt nečekal. Možná vlivem blížících se voleb Staroslověnštinu. Ale slovenštinu?🤔
Jsi šikovný, Dami🦄
Z toho jsem si skoro sednul na prdel. 😁
Hrál jsem omylem podle výzvy z minulého týdne, zmátl mě příspěvek na X
"Je těžké být debilem, protože konkurence je obrovská" Miroslav Horníček
No toto! Máme rádi Česko 😁😱
Už se to blíží
Oops
Můžu vám klidně říct, že srpen je boží.
A vůbec - druhý pokus o zapsání.
☹️
Některá slova jsou tak zřejmá, že je slozité na ně přijít.
Zas na tři řádky a bleskově, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má? 🫣
Na 4. řádku jsem nechtěně trefil blbé písmenko, bohužel platného slova 😁
Dnes naprosto bez chyby. Stála proti mně jen pravděpodobnost. 😎
Inu dobrá... Dá sa 😀
o seKundu! o tisíc naNoseKund!
Zase bez žlutých! 🟨🤩
To by šlo!😁
Zajímavé slovo
Bylo to tam kujva!
Asi bych si měla dát voraz 🤦🏻♀️
Arch - mrtvola.
Zatracený překlepy
To byla solidní haluz!
Tony, Tony, Tony 😁
Pac a pusu!😘😄
A tak moc jsem si chtěla zkusit středeční výzvu. No bylo to silnější než já.
No neke, tak rychle? Není možné 🤣
Dostal jsem z toho chuť na jahody 🍓
Já moc plaču 😭😭😭
jè
Kill him.
Damiáne, tohle je boží prostor pro luštitele! 😘
To musíte vidět 😄
A je to!
haluz🐱
Zapsán z vůle Nástěnkáře
Asi bych měla chodit častěji a nespoléhat jen na školní obědy 😅
[censored] (prozrazena tajenka)
Když dospěla lenost k mozku, už je pozdě na rákosku. Jiří Žáček 😎
Tip top
Fičák tvl
To já jsem!
Jak jako nefunguje?
Hodně, ale hodně možností, pak už zbyla jen jedna!
Sakra ten 4. řádek!
Ouuu, to bolí 🫢
Proč to nebere slovo BĚHNY? 🤔
Dobře vybraná slova! 😎
Tučňáci like it!
Smajlošiii😍
Důl, to je díra v zemi - to vám nikdo nemůže vzít. 🕳️
Tvl🤨
blbec
blbý slovo
Ani ti nejmoudřejší nedohlédnou do všech konců.
Úplně jsem se na tom třetím řádku zastavil, než jsem na to přišel!
tak zase příště.
To já mám, ne že ne!
Na počátku bylo Slovo
No tvl Luisi....
🤪
Ano, lze dát 3x písmenko na špatnou pozici.
Eh...🤦
Kohout z Bsky, vůlí Nástěnkáře zapsán.
Nový týden, staré výsledky
Úplný desert! 🏝️
mohlo to být na druhý řádek... nikdo jste se neptali ale jsem nasratá 😃
Hustyyyyy🤘
A dneska se dohodneme, že nebudeme napovídat, jo?
Z hlav se setnou ty co přeční. Zato průměrní jsou věční. (Jiří Žáček)
To možu kdykoli. Ale ve hře?!🙄🤫
🇨🇿➕️
no to bylo zase celou dobu mezi kozy
Je vidět, kdo na co myslí.
Amiane, Amiane, děkuji vám,svatý Damiáne!
Chvilka nepozornosti a je to!
hrůza
Asi je mi to slovo blízké
"Brány své věznice si nese každý člověk sobě" J. P. Sartre
Lucajdo, máš štěstí
Dobrá haluz!