Lampička here
Načínám druhé stokusové balení smrkáčků a chci umřít.
Od desíti k pěti ☹️
Tolik platných slov? No tvl!
Mohlo to být lepší.
Asi si dám kuře vindaloo
Skvělý výběr slov 😅😅
Kdo vybíral slova? 😈
Bye, bye 👋
Zkouška sirén
pardon, zapomněla jsem, že je středa 😇
Krátká poznámka. Poetická, pochopitelně.
Dneska dobrá slova pro koktaly 😋
😍😍😍
Postřeh!
Výborná čevená paprika, mňam.
jako obvykle
Zas tolik možností...
Za to může ten moribundus!🤧
🥳
Hmmmmhm
Společnice
Tolik možností na poslední pokus jsem snad ještě neměl...
Zas příliš možností, co naplat! 😢
Á sákryš. takže jako vždy🤣
Tahleta striktně vědecká řemesla! 🤔
S omluvou, Nástěnkář 😮💨
Kdybych nebyl debil, tak bych něco zdědil...😄
A vůbec - druhý pokus o zapsání.
Stairway to Heaven
sakravůl🫢
Zápis s chutí provedl Nástěnkář 😀
Proč znám kurva tolik slov?🫤
"Brány své věznice si nese každý člověk sobě" J. P. Sartre
Tak až na treti pokus 🙈
Úplně jsem se na tom třetím řádku zastavil, než jsem na to přišel!
Smrťak nebo Smrt kmotřička?
Zapsal Nástěnkář
Šmarjá 🙈
Nástěnkář
neviděl jsem nic. A bylo to jednoduché.
😉
to slovo neexistuje, určitě ne v tom tvaru
poslední hra a zrovna to skoro i vyjde.
zatím všichni borci, snad ke mě někdo upadne
Jako paprsek CRT obrazovky
Kurde 😑
Jsem tatar 🙈🤣
To mi dalo zabrat, čumím na to na předposledním řádku a nevidím to
Tak jednoduchý a až na čtvrtý pokus... 🤦
Tak to nejsem určitě 😜
Jedná dvě, jedna dvě, trubka si jde pro tebe 😁
Ciao Dami. Tohle fakt nepadalo
Pondělí, zase ponděli
No totok
Arch - mrtvola 😤🤬
Tak tudy ne, přátelé ☝️🤪
SRPEN NIKDY ZNOVU
To je!
Jsem slušný kluk, proto mi to tak trvalo!
To na mě neplatí! Já mám samé zelené! 💚
🤣🤣🤣🤣🤣 nemůžu se přestat smát... vysvětlení toho, jak jsem k tomu došel je zde: https://twitter.com/drzyspratek/status/2003917400996303158 😁😁😁
Koukám dneska se to sází na 3 řádky!
Milujte mě a množte mě!
Pičovina dnes fakt už
😤😤😤
I čtvrtek může být krásný
Náhoda, nebo nehoda?
A pak že rodí jen ženy!
Já chci medaili🥇Hezký den, Damí
Future hovno
O jedno vedle bylo to pade na pade. Tak jindy no.
Dneska by flastenci měli radost 😈
Damiáne jsi boží!
Dneska nemám poetickou poznámku.
Na mě nečekaně rychlé 😀🤷
Jak se sejdou písmenka v blbém pořadí...
Štastná 13
Proč???😱🤦
Po dnešku teda pěním fest!
A bez dívání 😝
Uf.
Zajímavé slovo 🫃
Jen jsem to zkusila 😁
To jsou slova! Ha!
Kobra nebo korba, jedno z toho.
Šedý
A jéje🫢
Zkouška poslání přes starý formulář
Zatracený překlepy
Zase na 3️⃣ heč
To je ale divná ryba
hezky pěkně. Líbá se mě ten stabilní výkon mocinky
Plešouni jedni!
Furt si stojím na brzdě 🫢
Fotbal
😈
Proč není pondělí?!
A to se na mě ještě mluvilo!
Oddech