🦊🦊🦊
Mám chuť si zasurfovat! 🏄️
LOL ten předposlední řádek!
Na 3, cajk!
Nástěnkář
příšerné slovo
Já blbec! 🙈
To je ale divná ryba
Mám sfingu!
Tvl🤨
:)
Do pr... z těch středovýzvových slov jsem měl za to, že vím přesně co tam bude. No tak to byla až druhá možnost a čas letí! ⌚️
🤦
Zpět ve formě😎
Dlouho hořela, dlouho.
První dva se nepočícou, že ne?😜
Se zas po nějaké době nepovedlo...😱
Dududu
Ach ta nepozornost
Hezké slovo, potrápilo!
Jelito
Sami sebe vaporizovat. Lákavá myšlenka.
Já su takovej.....🫣🤦
Jsem to ale kůň, takhle dlouho s 4 písmeny na předposledním řádku...🫠
To si děláte (_._) s takovým slovem, ne? 😁
Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Zas hodně možností a zas všechno zelené, heč!
P taky si užívejte zbytek prázdnin.
Damiáne, já tě miluju 😘
Ono už je nové slovo na další den! Nějak brzo!!!
🤣🤣🤣🤣🤣 nemůžu se přestat smát... vysvětlení toho, jak jsem k tomu došel je zde: https://twitter.com/drzyspratek/status/2003917400996303158 😁😁😁
Inu dobrá... Dá sa 😀
Ano, přehlídnul jsem to! 😁
26011434072407162824121619161528291226
😁
Pýřit ani pídit to nebylo. 🤷♂️😤
Zajímavé slovo! 🤐
Jaj
Tak jako já stihnu dát za 29 s o 2 řádky víc než Lucajda, ale jsem za ní, jo? Ts! 😝
SRPEN NIKDY ZNOVU
Jsem si připadal jako na Möbiově pásce
To je teda bordel!
Moje nervy☝️
Asi se podívám na Ládínkova dobrodružství! 🚀
Miluju tyhlety novotvary! 😍
To čumím na drát
Není žlutá jako zelená
Dneska by to šlo :-)
Dneska to bude tlačenka o první místo!
Už jsem byl.
a já místo toho dal BĚLIT...
Fakuš!
Pane jo!
Koukám dneska se to sází na 3 řádky!
Prázdniny!
Nemám rád lidi.
blbec k posrání.
Těžké... ještě byly 2 možnosti nakonec a ta to nebyla 😆
neuvěřitelné :)))) a Zbyňku, nevymýšlej kraviny a vrať se!!
Já moc plaču 😭😭😭
Zu - gratuluji. Vytrvej.
zbyňďa trucuje
To dalo zabrat
Po druhém slově dneska výpadek...
Naše životy jsou truchlivé jak pláč
Co bych viděl v zrcadle z Erisedu?
To jsou ale blbé slova 😁
Tohle vymyslet....dalo fakt práci 😁
😫😫
Vzdala jsem to.🤷
Infinitiv, infinitiv, infinitiv!
2× jsem si musel dát pomocné slovo, aby to nebylo co to je!
Peníze, furt jenom peníze. Každý kdo to uhádl v řádu nižších desítek vteřin je mamonář!
To by šlo!😁
A to by šlo!😍😜
To je teda mizérie zase 😡
hihi
Kytky.
Brm brm 🛺
álefujkyhnustotok
Tak tohle bylo fakt utrpení
nasrat!
tak zase příště.
Zas tolik možností a to jsem se na konci rozhodoval pořád ze 2 možných!
Spadne ta žlutá do jamky nebo nespadne?
nic
😐️😐️😐️
Dneska samé zelené 🥎
😎
Tak na stupnici debility slova je to dneska 8/10, kam se hrabe VÝTOK 🤪
Poznámka ve fialovém banneru.
Uff, to bylo vo fous😜
No proč to furt hraju, řekněte?😶
Coby abstinent jsem dnes opravdu znevýhodněna!
Banner s poznámkama je boží! Budu sem psát samé krásné věci, slibuju.
Dobře vybraná slova! 😎
😘