Slepej jak patrona
Navrhuji Antonína rituálně obětovat.
Kozák košík komik. Shit.
Snaha byla 😁
Koho zajímá vlnka😜
chjo
Dědečku hříbečku, cos mi to udělal. 🍄
Jsem to ale kůň, takhle dlouho s 4 písmeny na předposledním řádku...🫠
Fííííííííí! 🌬️
Včera jsem se na to...
To nevymyslíš😱
Peníze. Spousta peněz pro tebe. 👍
srát na to
No tvl!🤨
Zbyňku! 73,4!
To je zas slovo
Tom má naději na bramboru. Nástěnkář 😄
Já to říkala! Nejlepší slova!
Si nikdo včera nevšiml, že místo luceren byly žárovky. Nikdo se neptá proč, co a jak, ts!
No tvl nářez
Však ona dojde 😏
Na přechodu pro chodce, drtí tatra důchodce, drtí drtí drtí, důchodce se vrtí!
A přitom ho miluji.
Nástěnkář
Středa twl 🙈
Tony, Tony, Tony 😁
To byla ale blbost☝️
To bylo o fous! 🧔
Metan, oktan, satan, hrtan...já se na to můžu......🙄
Pche! 😀😇🤣
Hrobníkovi z lopaty to je důvod zpívati.
Z toho jsem si skoro sednul na prdel. 😁
dobře já 😆
Marnost nad marnost, nic než marnost (Šalamoun)
Zase tolik možností, totok!
debil vole debil sem!
Je jí tisíc let.
Tohle slovo neexistuje neee, ale dala jsem ho!😅
Dneska dobrá slova pro koktaly 😋
Tak ten tam nebyl
Super slovo!
Překlepy 🤯
Poznámka
…věšák lze spravit.
No ty 🦀!
Škoda toho čtvrtého řádku
To jsou ale blbá slova 🤪
Úplný desert! 🏝️
Lepší než včera
Těžké to dnes bolo, těžké.😁
Dneska slovo s hrubkou 😁
Nepopichujte mě, nebo vám vyzradím tajenku. Akorát se dneska povedla Bing tapeta pod tabulkami. Mám rád obrázky vesmíru.🌌
Ten pátý řádek... bez komentáře!
From hero, to zero 🤨
Dnešní (tj. 11. 5. 2024) ostružiny z LIDLu jsou naprosto luxusní. 💜👌
Blbá tajenka 😁
jsem čistokrevný debil
Tolik možností
Ne vše co dělá rachot v křoví u cesty se na ni skutečně objeví (africká moudrost) 🙂
fak mi.☠️
To já radši krása.
Říkám, že mám nejlepší počáteční slovo ever
Juch!
Tenhle týden není mým týdnem.
On jak je čtvrtek, tak mi nedošlo, že je středa.
Hned jsem si vzpomněl na Asterixe!
ještě že tak !
Zoubky mám jak hvězdičky. Žluté a daleko od sebe.
By mě nenapadlo, že dnešní slovo bude o řadových členech ANO 😂
Dneska nemám poetickou poznámku.
Jsem chodil kolem toho slovíčka jako pešek!
Furt si stojím na brzdě 🫢
yeeeyy
Šupitoprestopronto
Pičovina dnes fakt už
Těch mám
jsem vůl jak Anděl.
Fičák tvl
čumte na drát! 4 kusy a všechno mimo. No kdo z vás to má?😁
V neděli takhle?
To slovo neexistuje.
Ej! Také jednoduché slovo! 😆
Dami je hvězda❤️
Magie je věda jako každá jiná. Chybějící článek v teorii všeho.
Nástěnkář zapsal
Dneska to pěkně potrápilo a pak jsem zjistil, že je středa 🤣
Tak to je zrada totok!
Zitra ne v planu cmunda, tak se snazte!🙂
Hrozná slova
👨⚕️ > 🐦⬛
Liščí smyčku umím!
A pájím dobře. 😀
Který blbec to slovo vymyslel? 🤯
Zas příliš možností, co naplat! 😢
Hawk tuah!