Dědečku hříbečku, cos mi to udělal. 🍄
Nástěnkář zapsal
?
Dneska zajímavé slovo...
Tak tak!
Si nikdo včera nevšiml, že místo luceren byly žárovky. Nikdo se neptá proč, co a jak, ts!
Tak to je zrada totok!
Proč není pondělí?!
Do prkýnka 😭
Šmarjá 🙈
Tak moc jsem bojovala aby to bylo na 3. řádek, sakra! To mohlo vyjít😭
Nástěnkář
Kapuca na hlavkě, prázdno v ní.
🐢
Slovenštinu jsem tu fakt nečekal. Možná vlivem blížících se voleb Staroslověnštinu. Ale slovenštinu?🤔
Dneska budu milá na Damiana.
Zas tady :-)
Auvajs!
Zatím moje nejhorší hra. Kdo vybíral ta slova?! 👽️
Baví se 🐢 a 🐌
Dneska to byl tenda mazec🫠😅
A takhle si tu žijeme. Tvl, proč já kokot znám tolik slov. Stačí znát jen to posraný jedno😂
Nejhorší smrt je z vyděšení! 🦥
no to to trvalo🙄
Ostraváci by měli radost
Tak to nejsem určitě 😜
😊
Zdar Damiáne! Přišels na kafe?
dnes jsem to prováhala
Sama zelená! 😀
Au
Jednou k večeru šel z herny mladý hráč
Dobrá slova, Damiane.
Co já bych si bez vás jen počal?
Ciao Dami. Tohle fakt nepadalo
Pondělí no 🙈
Nehraj, kdyz máš v krvi🙈
Těsně vedle 🤦🙃
„Nedělej jinému, co Ti nemilo! Jedině – že by se mu to líbilo!“ S.J. Lec
Plno barev dneska!
Takhle to zapsat by mě v životě nenapadlo.
Tak se jmenuje ta místní pyromanka, baba jedna, dělá neplechu všude. 🤦🏻♀️
Včera jsem se na to...
Je jí tisíc let.
Tak dneska se mi opravdu zase zadařilo 🤦
Škoda toho třetího řádku!
Už jsem myslela, že to nedám 😜
Navy a stříbrná
Tak jsem schválně hrál pro Maurera na řádky, abych mu ukázal, že to taky umím! 😇
Zbyňku, pořád Tě vyhlížím! Opatruj se a vylez z nory! :)
Tyhlety hry pro jednoho! 🐪
Marnost nad marnost, nic než marnost (Šalamoun)
hmm
To je ale blbost hrát to takhle... Ovšem budiž, akceptuju
By mě nenapadlo, že dnešní slovo bude žárovka! 💡
Teda Klárko, to jsou slova 😆
Těsně vedle
No doprdele práce
HadejSlova.cz den 1267. [5/6] ⬜🟨⬜🟨⬜ 🟨⬜⬜⬜⬜ ⬜🟨🟨⬜🟨 🟨🟩⬜🟩🟩 🟩🟩🟩🟩🟩 #hadejSlova #den1267 #krok5 Čas: 4min 42s
To vám tak hnětu a najednou koukám a...
mohlo to být na druhý řádek... nikdo jste se neptali ale jsem nasratá 😃
Zas jen tak tak 🤔😀
hmm, sakra, tak to je vejprask.
Zatracený překlepy!😡
To nevymyslíš😱
Good job! A jak je to barevné 🤩
Takové aktuální...
Takové retardované L se mi podařilo nakreslit, speciální font 😄
Vypadá to, že inputy jsou ošetřeny proti XSS :-)
Dneska bez komentare😅
Důl, to je díra v zemi - to vám nikdo nemůže vzít. 🕳️
masacre
Život je neobratně sestavená hostina, při níž se netrpělivě čeká na předkrm, zatímco kolem přešla v tichu hlavní pečeně Franz Kafka
jebat to.
Takové nebezpečné věci!
"Je těžké být debilem, protože konkurence je obrovská" Miroslav Horníček
V neděli takhle?
pfe
úchyláci
Mazec 🤯
Chyba
Netřeba
Zapsán zpětně z vůle Nástěnkářovi
Taková škoda řádků 😱, kdyz to nesepne 😳
Koláčky a cigáro - bude dobře nastálo.
Všichni čurají.
ech
Skoro by se mi chtělo říct: "jupiiii"😁, ale o kousíček to nevyšlo.🤷
Vrána pikle zlobí
Nu což 🫢
Nebo to byl posun?🤨🙄
Čas nepochybně mám, ku příkladu 4 min. Slovo už si nepamatuji. (Nedostatečná integrita paměti.)
wtf
To dneska bude 📉 dolů!
👋
Nevím, dál 😁
Dostal jsem chuť na vajíčka!
Arch - mrtvola 😤🤬
Uf!