Pěkná slova :)
No toto! Máme rádi Česko 😁😱
Nástěnkář zapsal
Toto je správná odpověď. Ta s 35s neplatí. Jsem dneska nějaká Roztržitá.
Přesně vím, kde se stala chyba!
Do rici!
Sama zelená! 😀
Jdu si vyžehlit kilt!
Blbý slova mě jdou. Jen to chce trošku zrychlit.🙄
Uff. Tolik možností zase🤦
Vzdávám se. A pyskuju!😃
Tyhlety díly do spalovacího motoru!
My co máme tu velkou slovní zásobu...
Uf
Soustředím se málo 🫢
Pomalu, ale jistě, jsem se jí zbavila
Morie
dva zbytečně
Tak dnes to bylo hodně lehké 😎
No tvl nářez
Ty jsi tak šikovný. 🥰
S teplotou dobrý výkon...
Uf.
Zapsal Nástěnkář
Hodné zviřátko ten lumča.
🤗
Plešouni jedni!
Dneska prostě vylučovací metodou, protože to neznám!
Dneska to je ze starého webu výjimečně bez chyb. Asi páťulínek! 😁
Proč já? Proč zrovna já?
Veni, vidi, vici
vochlup
Z hlav se setnou ty co přeční. Zato průměrní jsou věční. (Jiří Žáček)
Výhra! 🍾
Šedý
To jsem nečekal
Dnešní slovo je skutečně děs!
Štěstí berou mnozí jako zaslouženou odměnu. A přitom měli jen štěstí.
Počítejte třeba 3:30 nebo 4:30
yzyzyzyzyzyzyz krucinál
dnes to šlo úplně samo.
Bye, bye 👋
Tyhlety hry pro jednoho! 🐪
Těžké to dnes bolo, těžké.😁
Neznám 😂
?
Věřte Lucí, Dami je hvězda 🌟 😎
Dnes jsem měl silný start 😀
Kdo vybíral ty slova?
Tak to je taky dobrý neduh
Taková 🔶ovina 😂
No to byl nervák co je to za slovo a bylo to!
tddm
🤦🏻♀️
To jsem posral😬
Tak to je zrada totok!
Dneska vyrovnaný výkon s Lucajdou, ukazují jí to ve formuláři a ona to drze odeslala přede mnou! 🧐
Soustřeď se!
Nejsem žádným prorokem.
Čtvrtky jsou depresivní.
To slovo neexistuje.
Sychravý podzim, trochu se zahřejeme!
To jsem zažil
První tři řádky se nepočítají, že ne?😳😜
Buďme vděčni zato, že existují blbci. Bez nich bychom nemohli vyniknout.
Infinitiv, infinitiv, infinitiv!
Ach jo, můj život je evidentně více boj, nežli zábava 😅
To není možné, asi před hodinou jsem to slovo vzpomínal několikrát a teď mě tak potrápí!
Prázdniny!
🫣🤦
Tak dneska to nestačí ani na havrana.
Mám sfingu!
No doprdele práce.
Vole lehni!
Dneska by to šlo 😉
Tohle byla nepěkná pastička! 🪤
SPOLU 💙🤣 - 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Akce - to je moje!
hmm
Myslela jsem, že tohle slovo už bylo 🤔
Lampión☝️🏮
Šelma.
Celou dobu hádání jsem měla na mysli jen jedno slovo... BURÁK s Č na začátku🤣 pardon muselo to ven🤭
Testuju formulář na novém webu muhehehe
Dneska všichni kdo to mají pod 8 min podvod! 🤣
Chjo, jsem se nesoustředila 🤦♀️
Štípla mě včela.
Dnešní slovo krásně doplňuje onu svatou středeční trojici😉
Microsoft
Bída dneska... 🤣
I přes proměnlivou geometrii lopatek to šlo dneska ztuha!
Kde dlíš?
Aram by měl radost
To mám za to, že jsem se nechal ukecat, abych si poprvé zahrál Wednesday challenge! 🤕
Narozeninový čas🥰
Kozák košík komik. Shit.
Kohout z Bsky, vůlí Nástěnkáře zapsán.
Pfe
s nápovědou 🫣
chjo