Kde mám ty vařečky?
Tak aspoň tu lucernu, no...
LOL ten předposlední řádek!
😁
Doprkýnka 😖 tohle bylo moje oblíbené startovací slovo 😏
Šedý
Hrobníkovi z lopaty to je důvod zpívati.
Jsem uplný Thor!
Datel je šplhavec a má dva vratiprsty.
tohle jako opravdu nešlo. Z toho co přišlo jsem se ani nenablížil.
Tyhlety Šmuclerovy hádanky! 🦷
Některá slova jsou tak zřejmá, že je slozité na ně přijít.
ještě 2 týdny prázdnin
Lidé jsou dobří stejně jako jsou špatní. A já? Kdo ví. Já ne.
Přísahám, že jsem nepodváděl!
hezky vedle😂
V nemoci jsem to z těch 4 žlutých neuměla hodně dlouho poskládat, tak to ke mně bylo milosrdné a nedalo mi to čas jen ty krásné 2 řádky!🤩
Všichni co to hrajem to tu máme!
Zapsal Nástěnkář
Na počátku bylo Slovo
debilní slovo
Banánek v čokoládě
Vůle Nástěnkářova má s Vámi teda práce.😁
Já flákal se tam s kvérem.
Vy jste hračička 😉 super!! ❤️
Důl, to je díra v zemi - to vám nikdo nemůže vzít. 🕳️
Taková doba!
To bylo vo fous
Vrrr🤦
Dnes naprosto bez chyby. Stála proti mně jen pravděpodobnost. 😎
Dneska to byl tenda mazec🫠😅
Tyhlety pálky! 🏏
Já jsem věděla, že to páte slovo neprojde. Ale nedokázala jsem odolat.
No tvl!🧐. Jsem zvědavá na mužskou část hráčů 😜
chjo
Tvl, ještě že @lucieKPAX nahlásila (neexistující) chybu, jinak bych si nevšiml, že jsem ještě nehrál!
Larčo, pojď hodit svůj výsledek, Lucajda si stěžuje, že nějak moc často vyhrává! 😆
Jasně, že se to správně píše s dlouhým Ó 😃
Nemohu říct, že by se dnes zadařilo 😜
To je ale zajímavé slovíčko!
By mě nenapadlo, že dneska hádáme žumpu! 😆
Debil blbá stará jsem.
:-)
Nebylo to už jednou?
Štěstí berou mnozí jako zaslouženou odměnu. A přitom měli jen štěstí.
Ts!
Tak na bednu to dnes nevypadá
Nechápu, jak můžete neznat pražskou čtvrť!!!
Damiáne, já tě miluju 😘
Mohlo to být lepší.
Žena má mít přednost.
Hrozná slova
No to jsem měl štěstí nakonec! 🍀
Jebat!
Bože, já su ale osel🤦.
Co to je zas za slovo? 🤦♂️
Takové retardované L se mi podařilo nakreslit, speciální font 😄
Zapsán z vůle Nástěnkáře
Tak to bylo hodně těsné...
Uff. Tolik možností zase🤦
Sadit tvl, sadit! 😱
Auuu
Jo, zapomněl jsem, že jsem to rozehrál.😁
Zbytečné zdržení
Chválím slova ☝️
ale notáák co ten řádek navíc tam
Ještě na konci jsem měl 2 validní možnosti! Ale aspoň to mám zas bez žlutých! 🟨🟩
Stairway to Heaven
Ostravská slova
dopadlo to jako vždy.
Tak ale dneska mě to namíchlo! Víc k tomu nemám!😆
Dneska budu milá na Damiana.
nakonec jedno písmeno uvrhlo mne domů, do sklepení, kde už je jak koukám slušný mejdan.
Krátká poznámka. Poetická, pochopitelně.
🦾
No teda, 4 žluté a teď to zkombinujte!
Jsem teda moc nebyl... 🧗
No dopldele 😂
Kdo vymýšlel ta slova? 🤨
Který blbec to slovo vymyslel? 🤯
Totální haluz
Ale že to trvalo 🤦
Tudududů
Demokraticky nesouhlasím.
Kdo mi to ukrad' lampu?!
Kdo zas vybral slovo s tolika možnostmi? 😁
Nástěnkář
Tak! A zítra jdu do kostela, abyste věděli! ⛪️
Tvl. Jsem trouba. Zase to bylo jen taktak.🤨
Tarzani vpřed!
Toto je správná odpověď. Ta s 35s neplatí. Jsem dneska nějaká Roztržitá.
Milujte mě a množte mě!
Jen tak tak
Kde mám tu virguli péro? 😁
Mám či nemám? 😀
Ej! Také jednoduché slovo! 😆
Říkám, že mám nejlepší počáteční slovo ever
Dneska je to pěkná mozaika.
Předpoklady, předpoklady, předpoklady
zaživa