To byla ale vypečená hra!
Načínám druhé stokusové balení smrkáčků a chci umřít.
Šmarjá, za tak dlouhý vedení by mi měli platit ti, co se cestou napojují
Poslední dobou mám takovou smůůůůlu
Metan, oktan, satan, hrtan...já se na to můžu......🙄
jejejej
Některé skvrny nejde vyčistit bez porušení podstaty látky. (Bohumil Hrabal)
Amiane, Amiane, děkuji vám,svatý Damiáne!
Vžuuuum! 🏎️
170716011622010515120512
Zbytečný jeden řádek 👀🤦
Nástěnkář je zmatkař, ale umí s tím žít.😊
😉
náhoda
Debil blbá stará jsem.
Vrrr
Jasně, že se to správně píše s dlouhým Ó 😃
Koukám, že včerejší výsledek jsem nezapsala 🙈
Nevzdal jsem to ☝🏻😁
Tralala!
Lámal jsem si hlavu, ale mám to na 2 řádky! 🏁
Hodné zviřátko ten lumča.
Zadáno z nemachybu
To bude tím, že nečachruju!
Nehraj, kdyz máš v krvi🙈
Říkejte mi blesku! ⚡️
Nejsem v tom.
Arch - mrtvola 😤🤬
Zatracený překlepy
Dneska se po sobě většina opičí koukám😅 my co neopisujeme jdeme rovnou k cíli🤣
Chyba z nepozornosti, to je hned 🤦🏻♀️
To slovo mi cizí není, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že bude v tajence😁
Ach ne!
Ještě na pátém jsem neměl ani jedno zelené, jen žluté!
Asi si dám kuře vindaloo
Moje poznámky se skoro nikdy neobjevují :-(
Zatrolený překlepy 🤪
Nechápu, jak můžete neznat pražskou čtvrť!!!
Tak aspoň tu lucernu, no...
Damiane, děkuji Ti. Je to moc hezké. Havran i kráká, jsi velmi šikovný hoch. Ještě jednou díky.
Co, proč a jak - zelená fajfka ve výsledné tabulce??
Je totok možný? Nad čím já tak dumala....🤔😳
Hraje kromě Ovečky a mě ještě někdo v A kategorii nebo tu máme jen samé B?
D - děkuji.
Skvělý výběr slov 😅😅
tvl, prášky 🙄
Nástěnkář
Dali by mi úvěr na povinné ručení?🤔
Jsem stručná🤣
Nechci o tom mluvit. Ale může za to šumavský vzduch😜
Souboj :-)
Vím, že už jsem trapná, ale fakt to nedělám schválně 🙏
Ach ta nepozornost
Dnešní slovo jsem nejen uhádnul, ale i nakreslil 😆
A zas nic🤦
debil. jsem prostě debil
Haluz
Mohlo to být lepší? Mohlo.
Je pondělí.
Brm brm 🛺
Tak pěkně to začalo 😱😳
Jela jsem podle slov na středu, ale začala slovem chaos😇
"Nové lži se poslouchají lépe než staré pravdy." A. P. Čechov
Chybí mi tu instantní moudrosti.
Ale jen tak, na tajňačku.
Fííííííííí! 🌬️
Tučňáci like it!
By mě nenapadlo, že dneska hádáme žumpu! 😆
hmmmm🫤
Tak dneska mi to dalo pořádně zabrat 😅
Prosím, já tam chci🙏🤣
Více píce republice.
No já su blbá, v tom stresu jsem to napsala nesprávně a ono to vzalo! Reklamace! 😃
A takhle si tu žijeme. Tvl, proč já kokot znám tolik slov. Stačí znát jen to posraný jedno😂
Ostuda všech ostud
Přísahám, že jsem nepodváděl!
Tohlecto příbuzenstvo 😭
šmankote
🤦😫
Nu což, všechno je jednou poprvé.
Nic mě nepadá🤩
Klasika, mnoho možností, naštěstí to klaplo na poslední pokus - a jen se zelenýma, heč! 🥰
peklo
Nou koment bastafidli.
Zapsal Nástěnkář a zaspal
Nevím, dál 😁
No tvl.
Tak dneska me to bavilo!
Zdar Damiáne! Přišels na kafe?
?
Já su takové kus telete 🫣
Mám rychlý mozek, ale pomalé prsty. ☹️
To neexistuje😁
Plno barev dneska!
Já su takovej.....🫣🤦
Zima, velká zima.
Muška
Nevyspaný, utahaný, výsledek OK.
Škoda třetího řádku, ale to je o náhodě