Ten třetí řádek 🤦🤦
Pondělí, zase ponděli
Úplně temno dneska! ⬛️
Škoda toho řádku navíc 🤷♀️
Dnes je to p*******
Tak tohle slovo vymýšlel fakt exot.🤦🫢
Mám chuť si zasurfovat! 🏄️
Ještě na posledním řádku jsem měl 2 možnosti validní
Tvl to byl fičák!
moc možností
Hned jsem si vzpomněl na šalinu🚊
Včera to nepomohlo, tak dnes je nápověda: Kančí kýta! 🐗
Bába!
Pomalá je hlavička má, pomalá.
Sekl jsem se
To není slovo!
Vyhrál jsem. Děkuji
Fakt jako kokotina na entou.
Nástěnkář
Jen tak tak🤔
Práce šlechtí. ☝️
Bylo to tam kujva!
Moc hezké slovo. Alkoholici jsou ve výhodě!
Masochisté až na pátý pokus.
V nemoci jsem to z těch 4 žlutých neuměla hodně dlouho poskládat, tak to ke mně bylo milosrdné a nedalo mi to čas jen ty krásné 2 řádky!🤩
Na 4, heč!
Nekdo je tu pekny rypal😉
Ts!
Za to může ten moribundus!🤧
🪫
Ajajaja
🥳🎈🥳
Nehraju🤯
Tak dnes už by lucerna být neměla!
Úplně jsem z toho dostal chuť na chladivou vodu z ledovce! 🧊
✨
Úplně jsem se na té lžíci zasekla 😡😳
uzávěrka špatná
Ej! Také jednoduché slovo! 😆
Brum, brum,brum, brum - nejdemi to do kebule; brum,brum, brum, brum - nejde mi to na rozum.
To byla
na hovno fakuž.
Tyhlety Šmuclerovy hádanky! 🦷
Absolutně mi to nemyslí. IQ v záporných hodnotách...
3 skoro stejné možnosti 🤦. Jen tak tak jsem trefila tu správnou.
Tyhlety hry pro jednoho! 🐪
Wow 🎆
opět to nešlo, a to slovo které to je, se z toho opravdu poskládat nedalo. Asi se na to vyseru.
Slovo dne: pučmidrát
Uf!
😊
Zbyňďa je v pořádku, lidi. Nástěnkář
Akce - to je moje!
Předposlední slovo mělo být ono. Pak jsem se na tři minuty zadrhl😭
To není možné, asi před hodinou jsem to slovo vzpomínal několikrát a teď mě tak potrápí!
Zajímavé...
Nebylo zábavnější hrát podle KOKOT, KOKON, KOKOS?
Šach mat, vedu!♟️
Rozbalte červený koberec!🙂
🌷🪻🌼
mám přehřátý mozek
Asi je mi to slovo blízké
Pondělí, takže na π 😏
Já su tak šťastné!
Jejda.
Banánek v čokoládě
Ale no jo 😁
Moje poznámky se skoro nikdy neobjevují :-(
Dneska samé zelené 🥎
srát na to
Zatím v pořádku 😁
Z vůle nástěnkáře Zbyněk zapsán do tabulek
Tak jako já stihnu dát za 29 s o 2 řádky víc než Lucajda, ale jsem za ní, jo? Ts! 😝
Vžuuuum! 🏎️
hnus
Tohle byla nepěkná pastička! 🪤
o jedno blbý písmenko. mě jebne
Přiznám se bez mučení, od 5.řádku už se mi nechtělo.😳
Přesmyčka pro beasta! 😁
No tvl nářez
Mělo to být točit☝️
Červený i černý
Jeden pokus jsem si mohl ušetřit, uznávám. 😁
To já radši krása.
Štěstí berou mnozí jako zaslouženou odměnu. A přitom měli jen štěstí.
Toto je správná odpověď. Ta s 35s neplatí. Jsem dneska nějaká Roztržitá.
Jsi šikovný, Dami🦄
Hanba mě fackuje!
Brm brm 🛺
Mám obrácený kurzor myši! 🖱️
super slova :)
Od desíti k pěti ☹️
To zas bude v álejích nablito! 🤣
Jsem si připadal jako na Möbiově pásce
Nemůžete mi někdo ve středu v 18 vždycky zavolat, abych nezapomněla na středeční výzvu?🙈😆
Eliška mě nebude mít ráda! 😁
Ciao Dami. Tohle fakt nepadalo