Nevím, dál 😁
ale to jsou nepěkná zlá slůvka toto
Tadleta mytologie...
🤦
Zásadně proti takovému slovu protestuji. Zásadně.
Vím vše
Dneska je to pěkná mozaika.
To zas byla jízda 🙈
Zitra ne v planu cmunda, tak se snazte!🙂
Já su tady nešťastnej a každýmu je to jedno.
Láska je slepá, ale sousedky nikdy!
Nástěnkář
Super slova, že?🫢🤣
škoda
Hezky pěkně!
Zatracený překlepy!😡
tak teda tohle fakt voleblbý paslovo.
Absolutně mi to nemyslí. IQ v záporných hodnotách...
Jáchyme, hoď ho do stroje!
Mohlo to být rychlejší, ale i tak... Juch!😁
😀
to by odpovídalo.
Eh...🤦
Zajímavé slovo...
Jak jako nefunguje?
Ale takovou píčovinu bych nečekal.
Taky jsem se na to mohla vysrat, žejo 😂
Těsně vedle
Skoro by se mi chtělo říct: "jupiiii"😁, ale o kousíček to nevyšlo.🤷
Dobré to je a dobré i bude!
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným
Který blbec to slovo vymyslel? 🤯
Ach jo
Navrhuji Antonína rituálně obětovat.
🤯
Komu se nelení, tomu se zelení 🟩
Muhehe
Stop the count! 🛑
Cokoliv poetického.
Mrfly.
Jeden pokus jsem si mohl ušetřit, uznávám. 😁
Dneska slovo s hrubkou 😁
Taková sprostosť!😱
Zapsán Nástěnkářem
chyběl mi řádek, odpor, zápor... už by to vyšlo :-)
Kung-fu style!
To je ale debilní slovo 🤦
Zápis s chutí provedl Nástěnkář 😀
Slovenštinu jsem tu fakt nečekal. Možná vlivem blížících se voleb Staroslověnštinu. Ale slovenštinu?🤔
Parma je nejlepší pečená na česneku!
Nesmyslná a debilní slova si strčte do prdele
Chybí mi tu instantní moudrosti.
Proč není pondělí?!
By mě nenapadlo, že dnešní slovo bude žárovka! 💡
Bože, tam bylo možností 🙈
Včera večer po šťouraní... 🤣
Dneska se nedám, bo su nas*atá!😡
Tarzani vpřed!
Žena má mít přednost.
Kapuca na hlavkě, prázdno v ní.
Nehraj, když spěcháš.
Blue monday
... půlnoc smrti hvězda mého obzoru ...
Zasláno novým formulářem na http://lusteni.nemachybu.cz
No doprdele práce.
Zajímavé slovo 🫃
🧟
Zdravim vsechny a dekuju za prijeti!☺️🫶🏼
Že mi to ale trvalo. Zase...😅
Jen tak tak🤔
úpe mimo, úpe f píp
Lucajdo, máš štěstí
🌷🪻🌼
🐢
To bude divení 😁
Ach jo, můj život je evidentně více boj, nežli zábava 😅
No toto! Máme rádi Česko 😁😱
no to bylo zase celou dobu mezi kozy
„Však lépe v mylné naději sníti, před sebou čirou temnotu, nežli budoucnost odhaliti, strašlivou poznati jistotu!“ (K. J. Erben, Štědrý den, Kytice)
Kompletně v rici!
Ba ne, tady nápovědu nenajdeš 😋🖕
Pomalá je hlavička má, pomalá.
Dneska kombinace nezvyklého slova, mnoha možností a extra pomalého netu. Ale dal jsem! 💪
Dneska to jde
170716011622010515120512
Všichni co to hrajem to tu máme!
Jak se sejdou písmenka v blbém pořadí...
ještě 2 týdny prázdnin
Těžké slovo...
blbec blbá.🙄
hanba mě fackuje
Poeticky prší
Dneska slovo vyloženě pro vinaře! 🍷
Lidé jsou dobří stejně jako jsou špatní. A já? Kdo ví. Já ne.
Nesundávej kalhoty,, když brod je ještě daleko.
No, dnešní slovo mě nepotěšilo. Jdu si nalít něco k pití.
Hraje kromě Ovečky a mě ještě někdo v A kategorii nebo tu máme jen samé B?
Mno, myslím si skromně, že jsem nevybrala ta nejhorší slova 😎