To je teda bordel!
Damiáne, tohle je boží prostor pro luštitele! 😘
Jak příznačné pro mě. Začínat svým jménem a končit téměř příjmením 😅
alekurvaskravoleblbej!😂🤣😅
Moje nervy😜
Zásadně proti takovému slovu protestuji. Zásadně.
Ťuk, ťuk
Zatracený překlepy
I já můžu mít někdy z pr**** kliku 😁
podpis Nástěnkář
Krásné Vánoce luštíci!
Nástěnkář
Uf!
Neptejte se mě na 3 řádek, prostě jsem se opřel o klávesnici 🙈
Výborná čevená paprika, mňam.
Lampión☝️🏮
skoro
zase vedle heč
Jak se sejdou písmenka v blbém pořadí...
Eh, škoda mluvit.
Dnešní slovo ani neznám 😏
Asi bych měla chodit častěji a nespoléhat jen na školní obědy 😅
Člověk se pořád učí něco nového, třeba cizí slova... 🎓️
Zas tady :-)
Ten žlutý čtverec je škoda
... vzduch byl vlhký neboť chýlilo se k jaru ...
co si člověk sám nenachystá, to nemá
vo chlup
chjo
Uff, to byla fuška.
Vžuuuum! 🏎️
tohle jako opravdu nešlo. Z toho co přišlo jsem se ani nenablížil.
yzyzyzyzyzyzyz krucinál
Žádná sláva!
Kdo je Árčí? 😛 A co to je banner? 🙈
Stejně nepůjdu spát hladový.
Jsem se zasekla! 😳🤦
Fííííííííí! 🌬️
😴
To vám tak hnětu a najednou koukám a...
To je ale krásné české slovo.
Nástěnkář zapsal
Baví se 🐢 a 🐌
Čtverec tuctu je veletucet
To není fér! S krátkým "o" to nepla!🤐
Mám kytičku, vidíte ji taky?
Přijel bratr, přijelo dřevo - výborné načasování, jářku, výborné.
Škoda třetího řádku, ale to je o náhodě
Hustyyyyy🤘
Tohle slovo mě sere furt
To slovo neexistuje.
Poslední dobou mám takovou smůůůůlu
R kurvaaa!
Svině jedny🤨
Tyhlety hry pro jednoho! 🐪
Neseplo mi to
HadejSlova.cz den 1072. [6/6] ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜🟨🟨🟨⬜ ⬜🟨⬜⬜⬜ 🟩⬜🟩🟩🟩 🟩⬜🟩🟩🟩 🟩🟩🟩🟩🟩 #hadejSlova #den1072 #krok6 Čas: 1min 26s
óóó to je nádhera!
Ten třetí řádek 🤦🤦
Láska je slepá, ale sousedky nikdy!
🤦
🙄
Tssss...kdo to vymýšlel?🤦😁
První dva se nepočícou, že ne?😜
nakonec jedno písmeno uvrhlo mne domů, do sklepení, kde už je jak koukám slušný mejdan.
To možu kdykoli. Ale ve hře?!🙄🤫
🥳🎈🥳
Narozeninový čas🥰
Dneska bude ze včerejší hry želví polívka. To není nápověda, opakuji to není nápověda! 🐢
😪😪😪
No tvl Luisi....
Tlupa
Tak to se úplně nepovedlo 😜
Kde mám tu virguli péro? 😁
To se mně nikdy nemůže stát!🫢
Á šup do sklepa, do chládečku.
Co k tomu? Třeba - sníh mi svědčí.
Na 3 řádky! Dobře já!
Středeční výzva sucks
příšerné slovo
Hm.
Fňuk 😓
Slepej jak patrona
Zas na tři řádky a bleskově, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má? 🫣
Ach ta nepozornost
Daskabáty
Blbý slovo
Kdo vybíral slova? 😫🔫
Asi si dám kuře vindaloo
Zoubky mám jak hvězdičky. Žluté a daleko od sebe.
Krásně kvetou a voní šeříky.
Dneska jsem to trefil pěkně!
Chce se mi křičet! 🤬
Zápis s chutí provedl Nástěnkář 😀
Zapsal Nástěnkář
No do háje