Sama zelená! 😀
Nejsem v tom.
🤣🤣🤣🤣🤣 nemůžu se přestat smát... vysvětlení toho, jak jsem k tomu došel je zde: https://twitter.com/drzyspratek/status/2003917400996303158 😁😁😁
Ten berlinský vzduch mi evidentně svědčí 😀
Tak dneska mi to dalo pořádně zabrat 😅
Taková doba!
Zase bez žlutých! 🟨🤩
Ostravská slova
Takže pářit to nebylo🤣
game over
Jsem stručná🤣
To slovo se takhle nepíše.😝
Prosím, já tam chci🙏🤣
Dneska by to šlo 😏
Jupiiii! Konečně se to povedlo. Jsem rychlejší a lepší než ON!😁
Zadáno z nemachybu
Do arény s Tebou na koridu, oléé 😅
Dneska všichni kdo to mají pod 8 min podvod! 🤣
Neptejte se mě na předposlední slovo, děkuji! 🙈
Blbý slova mě jdou. Jen to chce trošku zrychlit.🙄
Za to kolik jsem vymyslela platných možností dostanu nějaké body navíc?🤪
Dnes bylo extrémně možností, horší jak tipovat čísla do Sportky!
dopadlo to jako vždy.
ale notáák co ten řádek navíc tam
o seKundu! o tisíc naNoseKund!
Do prkýnka 😭
🙄
Tony dostane za ucho! 😁
To je slovo do pranice!
Včera jsem vyhrál! Trvám na opakování ceremoniálu!
Tak to je taky dobrý neduh
Neptejte se mě na 3 řádek, prostě jsem se opřel o klávesnici 🙈
Jsem chodil kolem toho slovíčka jako pešek!
To je s dlouhým! Protestuju!
To co jsem tam chtěl dát to nebere!
Dneska by flastenci měli radost 😈
Jak má mít člověk nějakou motivaci?
Super slovo!
Lux Aeterna
Fjů
Nástěnkář
Šupitoprestopronto
Sopel pofičí do kapesníku, poslední hry absolutně nepoužitelný hrome!
Já ráda zpívám. Andulko, mé dítě...
Bye, bye 👋
Zatím v pořádku 😁
To nebude dobrý. Zákožka.
Nemám rád lidi.
170716011622010515120512
🐌
Sobý hnusec
Pane …!
Jo jinak vařím svíčkovou! 🍲
Buďme vděčni zato, že existují blbci. Bez nich bychom nemohli vyniknout.
Zapsal Nástěnkář
haluz🐱
Jsem zvědavý na ty diskuze zase 😁
Moje poznámky se skoro nikdy neobjevují :-(
Předposlední slovo mělo být ono. Pak jsem se na tři minuty zadrhl😭
Výhra! 🍾
jsem pomalý šneček
Nástěnkář zapsal
Ten je!😀
To bylo docela těžké slovo!
Babička už slova zadávat nebude! 😆
Není nad to si říkat blbě písmenko, které mám dobře 😀
Nástěnkář. Na 1156. den to má Zbyňďa za 1 minutu 56 sekund. Neuvěřitelné.
co k tomu říct, je to krásné!
Proč musím znát tolik slov na pět?
Šach mat, vedu!♟️
😱
Nemám rád, když mi do toho hážou 🔱
🦾
Tak jestli teď nebudu dávat slova na středu, tak nikdy! 😵
Bludička láka na červené světýlko. Nenech se nalákat.
fňuk
Některá slova jsou tak zřejmá, že je slozité na ně přijít.
Slovo mě nenapadlo a ani čas mi to nevrátilo.
Donner wetter krucajs element!
Dneska jsem se obzvláště snažil. Marně.
Moje nervy🫣
Ba ne, tady nápovědu nenajdeš 😋🖕
Taková sprostosť!😱
Ještěže nebyly tři.
Lucerna here👍
Zbytečné zdržení
Nemohla jsem odolat :-)
příšerné slovo
Ostuda toto 🫣🫣😁
Transformeři by měli radost! 🤖
Na 3 řádky! Dobře já!
Teď, v květnu?
Tučňáci like it!
Dneska to pěkně potrápilo a pak jsem zjistil, že je středa 🤣
Těch možností...