Toto neni spam!
Podvóóód
Tadáaaaa! 🏎️
A přitom ho miluji.
🥳
Nu což, všechno je jednou poprvé.
Úplně jsem vyhořel 🫤
Grrr
To byla ale blbost☝️
Úplná drtící ruka!
na dvě se fakt nedá
Grr!
Tak ten tam nebyl
Náhoda jak 🐖😀
Banánek v čokoládě
Jdu na sever, na sever a jdu na jih, na jih...
To je s dlouhým! Protestuju!
Za co odsoudili Feriho, za to bychom v ‘90 seděli všichni.
Je mi smutno.
Lalala-láá, lalala-láá
Celou dobu hádání jsem měla na mysli jen jedno slovo... BURÁK s Č na začátku🤣 pardon muselo to ven🤭
Microsoft
Dneska rychlovka, ale 2 řádky jsem si mohl ušetřit, nemusel jsem zkoušet všechny varianty 😁
No toto! Máme rádi Česko 😁😱
Zapsán zpětně z vůle Nástěnkářovi
To bude tím, že nečachruju!
Bludička láka na červené světýlko. Nenech se nalákat.
tfrrrchrr
Dnes to bylo kupodivu snadné.😎
Smrťak nebo Smrt kmotřička?
Nástěnkář zapsal
🏇
Dnes, DNES měl být ten velký den na který čekám tak dlouho a já si musela změnit slova, dpč už 😤😆
Uff, to byla fuška.
Zitra ne v planu cmunda, tak se snazte!🙂
Není to nejhorší 😀
Co, proč a jak - zelená fajfka ve výsledné tabulce??
No tvl.
No to mě *** 🤦🏻♀️
Transformeři by měli radost! 🤖
Zapomněl jsem PIN, ale už ho vím.
Vzdala jsem to.🤷
Jsem slušný kluk, proto mi to tak trvalo!
Symetrie to je moje
Mám z toho úplně namožený kotník!
Nástěnkář
To jsou blbá slova
Já jedině zdravě! A proto mi to tak trvalo.
Pičovina dnes fakt už
🫣🤦
Nesundávej kalhoty,, když brod je ještě daleko.
Už?!😱
Nástěnkář je skvělý!
Kdo to vymyslel tolik možností?
Auvajs!
Těch možností...
Názor, nádor, nábor… 🙈
Marionetáááá.
WTF Ségra
Tvl. Blbý slovo!
Ja mam pondeli!🤦♀️
To jsem zažil
Ano, lze dát 3x písmenko na špatnou pozici.
Sobý hnusec
Tak dneska to nestačí ani na havrana.
Zas tady :-)
Ještě na konci jsem měl 2 validní možnosti! Ale aspoň to mám zas bez žlutých! 🟨🟩
Tak tak
Pac a pusu!😘😄
Tak dneska mi to absolutně nemyslí 🫣😂
😉
Damiáne, dnes se mi o Tobě zdálo 🤩
Zapsal Nástěnkář - Luštěnkář
Tak tohle bylo fakt utrpení
Zatracené zrzavé potvory! 🤣
Pondělí, zase ponděli
By mě nenapadlo, že dnešní slovo bude žárovka! 💡
Chyba z nepozornosti, to je hned 🤦🏻♀️
Tyhlety fyzikální věci...
A pájím dobře. 😀
To jsou slova! Kdo je asi vybíral? Noooo
Má paměť není dostatečně integrovaná. Čas je přibližný.
To vám byl takový fičák a Lucajda to dala o 1 s a 1 řádek dřív. Ts!
Jak to mám hezky symetricky!
To vám byl takový fičák, že než jsem si uvařil ☕️ bylo hotovo!
Brm brm 🛺
Jak jako nefunguje?
Hned jsem si vzpomněl na Ivana Mládka!
Chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi
Dnes to byl neúspěšný souboj se žlutými čtverečky, najít co nejvíce nesprávných slov se správnými písmeny. 🙈😭
Takové zbytečné chyby🤦. To bude tou cestovní horečkou 🫢
Nikomu nic nedlužím, nikomu nic nedám. Z těch, co smrdí chudobou, žaludek se zvedá. Jak je krásný bejt lakomej!!!
Napadlo na čtvrtým. No nedal, bo nevěřil že
Vždyť to bylo úplně jasný.
To jsou mi ale naschvály! 🤯
Tyhlety pálky! 🏏
to fyzicky bolí ten druhý řádek
Budu zpívat budu hrát, protože jsem kamarád.
Odmítám hrát dle zlomyslně vymyšlených slov.