Pche.
Mám obrácený kurzor myši! 🖱️
Nástěnkář
Vzdala jsem to.🤷
Brum, brum,brum, brum - nejdemi to do kebule; brum,brum, brum, brum - nejde mi to na rozum.
Ano i ne, nástěnkář to rozsoudí.
Poznámka ve fialovém banneru.
Tak! A zítra jdu do kostela, abyste věděli! ⛪️
To nebude dobrý. Zákožka.
Kdo zas vybral slovo s tolika možnostmi? 😁
Nepíchejte do mě!
Práce šlechtí. ☝️
Kdo vybíral slova? 😫🔫
Nový týden, staré výsledky
Tudududů
Eh, tolik možností....
Lucerna here👍
Marionetáááá.
Mám 🔱
dobře já 😆
náhoda jako kráva
Tak ten tam nebyl
Uf!
No doprdele práce
Á sákryš. takže jako vždy🤣
Závěr, závěs, závěť, závěJJJJJ MILUJU ČEŠTINU!!!
Kde dlíš?
Nevyspaný, utahaný, výsledek OK.
Good job! A jak je to barevné 🤩
Těch možností...
Taková smůla, taková veliká smůla!
Jak příznačné pro mě. Začínat svým jménem a končit téměř příjmením 😅
Žiši já su tupá 🤦🏻♀️😀
Na 3, slušné 3️⃣
Fňuk 😓
Z komára somára 🤦. Nad čím já tak dlouho dumala ...
Incredible me!
Tak snad to cinkne
mohlo to být na druhý řádek... nikdo jste se neptali ale jsem nasratá 😃
Tučňáci like it!
No toto 🤨
Super
From hero, to zero 🤨
Ahoj Klárko 😊
Damián má se mnou svatou trpělivost
Raději jsem neměla ten román, raději jsem neměla ho číst... snad ani list
Hawk tuah!
Nemohu říct, že by se dnes zadařilo 😜
hrůza
Dalo mi to zabrat, to zas jako jo...🫢
Těžká zimní bunda opraná a schovaná, takže ... zima skončila!
hezky pěkně. Líbá se mě ten stabilní výkon mocinky
dnes to šlo úplně samo.
Dneska bude ze včerejší hry želví polívka. To není nápověda, opakuji to není nápověda! 🐢
Domove, domove ...
Tak to se úplně nepovedlo 🙄🤪
Dneska by to šlo 😉
Uf.
Jžš, to byla doba!🫣😳
Tadáaaaa! 🏎️
Tak dneska slova vybirat nebudu.
Kdo si hraje, nezlobí.
Proč mi to tak trvalo? Protože ten stav neznám, no! 😈
Úplně jsem vyhořel 🫤
Nejsem žádným prorokem.
I přes proměnlivou geometrii lopatek to šlo dneska ztuha!
Eh...🤦
Mám tu vzkaz pro Zbyňďu: https://lustitele.chytrak.cz/ivar.php
Zapsal Nástěnkář
Marnost nad marnost, nic než marnost (Šalamoun)
Nechci o tom mluvit. Ale může za to šumavský vzduch😜
Díky
A dneska se dohodneme, že nebudeme napovídat, jo?
Tak se jmenuje ta místní pyromanka, baba jedna, dělá neplechu všude. 🤦🏻♀️
Dík
Eh.. škoda mluvit. To je zas ostuda😜
Tak dnes to bylo přesně jedno z mých startovacích slov - takže sorry, za to fakt nemůžu...
Nemužu být pořád první 😁😁😁
Nejhorší smrt je z vyděšení! 🦥
Výborná čevená paprika, mňam.
Vidím, že dneska všichni uvažují stejně!
Tralala!
Nesmyslná a debilní slova si strčte do prdele
Člověk se pořád učí něco nového, třeba cizí slova... 🎓️
To bylo docela těžké slovo!
Lidi, jak to děláte?
🫠
A chci a chci a chci a chci!
To je teda bl... totiž zajímavé slovo!
Viva la revolución!
Zas tady :-)
Tippfehler! Mein Gott!🙄
Vím, že už jsem trapná, ale fakt to nedělám schválně 🙏
ale notáák co ten řádek navíc tam
dnes to deset sekund vůbec nepsalo. Krám jeden elekritickej.🤨
Nástěnkář zapsal
Dnes to bylo tedy těžké, ale zas mám hezké obrázek
Tmou