Zelené jsou zelené
Nástěnkář
Marnost nad marnost, nic než marnost (Šalamoun)
Zetor!
Cože?
Aspoň hezká pyramida pyramid 🤓
Taková sprostosť!😱
no to to trvalo🙄
Proč tam nejde dát měsíček? Přihlásil jsem se na zkouškua jen proto, že chci sedět s Patricií na jedné židličce.
Každý řádek dvakrát 🤦😡
Dneska bude ze včerejší hry želví polívka. To není nápověda, opakuji to není nápověda! 🐢
Ten Backspace ve Vivaldi pro návrat na předchozí stranu vymyslel kdo?!
A Greta mě liskne.
Au
Světu chybí lepší středeční slova 😁
Kdo vybíral ta slova, tvl?! 😁
Jak poetické, když jsem dnes zkoumal FVE :D
Nikomu nic nedlužím, nikomu nic nedám. Z těch, co smrdí chudobou, žaludek se zvedá. Jak je krásný bejt lakomej!!!
Tak! A zítra jdu do kostela, abyste věděli! ⛪️
chmchm.
Kdo si hraje, nezlobí.
Zapsal Nástěnkář
Damián má se mnou svatou trpělivost
Muška
Příroda to umí hezky! 🌈
co si člověk nenachystá sám, to nemá 😆
Kdo způsobil,,že i náčelník vydával tak zvrácené rozkazy? 🧐
Fantasticka tabulka, jako obvykle
Můžu vám klidně říct, že srpen je boží.
Vrrr
Nástěnkář. Na 1156. den to má Zbyňďa za 1 minutu 56 sekund. Neuvěřitelné.
Zkouška sirén
Pfeeee
Hodné zviřátko ten lumča.
Tahleta striktně vědecká řemesla! 🤔
Cukrbliky
Není to nejhorší 😀
No konečně 🤣
Zabitá hra… 🤷♂️
Semtam si taky ještě zahraji. Ještě musím vypilovat zobrazení v tabulkách.
Asi bych měla chodit častěji a nespoléhat jen na školní obědy 😅
Tak to se úplně nepovedlo 😜
By mě nenapadlo, že dnešní slovo bude žárovka! 💡
Nástěnkář zapsal
Už jsem myslela, že to projedu 😳
Pondělí, takže na π 😏
To byla rychlost dneska!
Taková slova zásadně odmítám.
Uf!
Á sákryš. takže jako vždy🤣
Hezká výzva!
Naprostý výbuch 😱
Elon je zadní půlka vola
Fakuš!
Ale že jsme se nasmáli.
🐌
🌊
Vím, že už jsem trapná, ale fakt to nedělám schválně 🙏
Tak snad to bude fungovat
🧟♀️
🥳🎈🥳
rozhozenej z voleb, no
Tom má naději na bramboru. Nástěnkář 😄
Zu - gratuluji. Vytrvej.
Jak ve starém Řecku.
To jsou mi ale naschvály! 🤯
Zatím v pořádku 😁
Taková doba!
Jelito
Tak dneska me to bavilo!
Grr!
Nuuuuuda!!!!!😎
dnes se mi rozsvítilo, žeby?
Mohlo to být rychlejší, ale i tak... Juch!😁
Ten žlutý čtverec je škoda
z dnešního slova usuzuji, že
Jak říkám - dobrý den!
Sami sebe vaporizovat. Lákavá myšlenka.
No ty 🦀!
Bohůšu, čurák sa neříká. Vždyť ja vím.
Mlčím.
Dík
😴
Bo su slepá 🤦
To bude zas v álejích nablito!
Těžké... ještě byly 2 možnosti nakonec a ta to nebyla 😆
Mohlo to být za 2-3 sekundy sakryš, kdybych to nenapsala blbě. Trošku mě to mrzí jakoby. Hodně! 😃
Napadlo na čtvrtým. No nedal, bo nevěřil že
Sobý hnusec
Nj, tam nechodím!
.....
Jsem stručná🤣
🤯
Je to úzké!
To na mě neplatí! Já mám samé zelené! 💚
neviděl jsem nic. A bylo to jednoduché.
Zapsal nástěnkář z Bsky
Ševče drž se svého kopyta
Dobré startovací slovo mám, vám říkám!