Ostraváci by měli radost
Mám pocit dejà vu🤷😜
Dneska teda úplně zvesela koukám!
game over
Tyhlety fyzikální věci...
Přiznám se bez mučení, od 5.řádku už se mi nechtělo.😳
1... 2... 3... hotovo
Ještě na konci jsem měl 2 validní možnosti! Ale aspoň to mám zas bez žlutých! 🟨🟩
Vy jste hračička 😉 super!! ❤️
Liščí smyčku umím!
peklo
Nástěnkář zapsal
Z hlav se setnou ty co přeční. Zato průměrní jsou věční. (Jiří Žáček)
Tak co?
😋
Tučňáci like it!
Dneska to je ze starého webu výjimečně bez chyb. Asi páťulínek! 😁
Zas příliš mnoho možností!
No tvl.
Tyhlety hry pro jednoho! 🐪
🇨🇿➕️
Proč není pondělí?!
To jsem rád, Zbyňku 😉
Jsem chodil kolem toho slovíčka jako pešek!
Vítězství je mé!
Navy a stříbrná
Slovo dne: pučmidrát
náhoda
Nástěnkář
Nekdo je tu pekny rypal😉
Já flákal se tam s kvérem.
Nevím co to je, ale na třetí pokus dobrý 🤣
Uf!
Zase vedle
Neptejte se na předposlední slovo 🤪
blbec blbá.🙄
Tak snad to bude fungovat
Slepá jsem 🙈
No to mě *** 🤦🏻♀️
To jsem zažil
Sychravý podzim, trochu se zahřejeme!
Blbý slova mě jdou. Jen to chce trošku zrychlit.🙄
Vždycky si při luštění přijdu, že vim úplný prd. 😃
tak teda tohle fakt voleblbý paslovo.
Zajímavé slovo 🫃
No ty vole, to snad není možné! Nikdy bych nevěřila, že zrovna toto moje oblíbené a velmi specifické slovíčko bude výsledek. Fúha.
... půlnoc smrti hvězda mého obzoru ...
Couvat neumí, ale zahýbat každá! 😁
Dami a Duha jsou jedničky🫶
Venku mží, Nástěnkář
Miluju červen
👋🏼 pondeli zacneme vtipem… Lékař před operací utěšuje pacienta: „To máte jedno, jak to dopadne. Za týden jste tak jako tak z nemocnice venku."
Tak dneska to nestačí ani na havrana.
No doprdele práce.
Shody do nebe
He he
Příbuzný si nevybiráš...🧐
Tri dni ma naháňali....
From hero, to zero 🤨
😉
Náhoda jak 🐖😀
Ta písmena si ze mě normálně dělají prču!🤦
Jasně, že se to správně píše s dlouhým Ó 😃
Uff. Tolik možností zase🤦
Damiane, děkuji Ti. Je to moc hezké. Havran i kráká, jsi velmi šikovný hoch. Ještě jednou díky.
To vám byl takový fičák a Lucajda to dala o 1 s a 1 řádek dřív. Ts!
dva zbytečně
Proč???😱🤦
Zapomněl jsem PIN, ale už ho vím.
🙄
Co jsem to postavil? A zase bez žlutých, heč! 🟨
Vazební člen?
To jsou mi slova totok!
tak zase příště.
Komu se nelení, tomu se zelení 🟩
Docela mě to dnes zaskočilo
No konečně jsem dole. Už jsem byl celej stejskavej
Všechny nás, kteří to nemají co druhý den na 3 sekundy, pomstím!🤣
Kde mám ty vařečky?
hmmmmm
Tak až na treti pokus 🙈
jebat to.
Damián má se mnou svatou trpělivost
Eh, tolik možností....
Musíte použít 🃏
Dobré startovací slovo mám, vám říkám!
konečně tu nejsem sám. Vítejte!
Jaxe tu zadává dlouhé Ó?
Dnes je to prosté, až sprostě prosté prostě 😁
hmm
Já su takovej.....🫣🤦
A přitom ho miluji.
Je pondělí.
Jak říkám - dobrý den!
Na 4. řádku jsem nechtěně trefil blbé písmenko, bohužel platného slova 😁
Krocaní výzva!
Sobý hnusec