Jako vážně? 😱🤣
No ty čííííčo! Masakrable
A přitom ho miluji.
Až budu mít v bance peněz jak želez, ou peněz jak želez, zajedu si lodí do Los Angeles.
Hm.
Blue monday
Červený i černý
No prosím!
A dneska se dohodneme, že nebudeme napovídat, jo?
Že je to pondělí....
zase tolik možností
To já rád.
Vztávej semínko holala, bude z tebe fiala
Slepej jak důlní kobyla. To bylo teda fakt jako blbý.
Tak na bednu to dnes nevypadá
alefujkyhnus
"Je těžké být debilem, protože konkurence je obrovská" Miroslav Horníček
Dnes jsem měl silný start 😀
Rychlovka 😁😁
😀
Vole lehni!
Úplně jsem vyhořel 🫤
Pěkné zatmění 🌒
Dneska by to šlo 😉
To jsou blbá slova
Kdo to vymyslel tolik možností?
To byla vyloženě výzva orlího drápu 🦅
To je podraz totok!
🎼🎵🎶
Nevim, jestli sem se nezapsala dvakrat. Taky jsem roztržitá.
🙃
Zase na pět... 🤦😅
hezky pěkně. Líbá se mě ten stabilní výkon mocinky
Tak to je taky dobrý neduh
blbec blbá.🙄
Na 4. řádku jsem nechtěně trefil blbé písmenko, bohužel platného slova 😁
Mám to s vámi kříž.😎
Kdo vybíral slova? 😫🔫
Tak tohle fakt blbý
To je tak když spěchám a chci to stihnout před fotbalem, fix.
Haluz
🥳
Bába!
Dneska to je ze starého webu výjimečně bez chyb. Asi páťulínek! 😁
Blbý slovo
Asi bych si měla dát voraz 🤦🏻♀️
Který blbec to slovo vymyslel? 🤯
Zapsal Nástěnkář
Damiáne, tohle je boží prostor pro luštitele! 😘
To nebude dobrý. Zákožka.
HadejSlova.cz den 1113. [5/6] ⬜⬜⬜⬜🟩 ⬜⬜⬜⬜🟩 ⬜⬜⬜🟨🟩 🟩⬜⬜🟨⬜ 🟩🟩🟩🟩🟩 #hadejSlova #den1113 #krok5 Čas: 6min 37s
To byla rychlost dneska!
To je ale zajímavé slovíčko!
Baví se 🐢 a 🐌
A to všechno jen díky mému báječnému čtvrtému slovu.
No to mě *** 🤦🏻♀️
Příbuzný si nevybiráš...🧐
Neznám🫣
Ona je středa? Aha, tak nic...
Tak to bylo hodně těsné...
Správné je pořadí podle počtu řádků.
Jejda.
Středeční výzva sucks
Domov, sladký domov
Tvl🤨
Neseplo mi to
Když dospěla lenost k mozku, už je pozdě na rákosku. Jiří Žáček 😎
To byla ale vypečená hra!
Kiš kiš. To mají někteří za ty hloupý řeči o žirafách.
To zase byla ale bída😁
debilní slovo
Po lahvi šampaňského vážení! 🍾 A na to se napijem! 🤣♥️
Tvary jednoho slova ... fuj.
Krásně kvetou a voní šeříky.
hanba mě fackuje
Nechápu, jak můžete neznat pražskou čtvrť!!!
ááááá😍
Aero mouse - co je to?
Bože, já su ale osel🤦.
není a nebude
Ostuda všech ostud
Šupitoprestopronto
Mohlo to být lepší? Mohlo.
uzávěrka špatná
Larčo kde seš? Kachtík chce želvu! 😈
Proč????
Jsem se dočkal, slovo je moje jméno! 😁
Nehraju, když jsou tyhle hry dělané pro někoho na míru! 😁
To dalo zabrat
Člověk si nevyndá lízátko s pusy a vůbec mu to pak nedojde! 🍭
Nástěnkář
Vrrr
Slovo dne: pučmidrát
Ševče drž se svého kopyta
Nevím, neznám, nemám 🤭
Domove, domove ...
Zásadně proti takovému slovu protestuji. Zásadně.
Zatracený překlepy!😡
Takové aktuální...
Kurva jedna.