To nepla! Lišky mají výhodu!
Damián má se mnou svatou trpělivost
Vžum!
Tydlecty termity 🐜
Au
tak zase jindy. Už jsem zase doma.
Larčo kde seš? Kachtík chce želvu! 😈
Blbý slovo
Ty slova byla pěkně na hovno že?🤔
Archu, ty bídáku!
Uf!
Nástěnkář
A vůbec - druhý pokus o zapsání.
Úplný desert! 🏝️
Až budu mít v bance peněz jak želez, ou peněz jak želez, zajedu si lodí do Los Angeles.
oujééééé
Není důležité vyhrát, ale pocit je to dobrý.😁
:-)
To by šlo!😁
Si nikdo včera nevšiml, že místo luceren byly žárovky. Nikdo se neptá proč, co a jak, ts!
Mohlo to být lepší? Mohlo.
Dnešní slovo je dozajista KLIKA
super slova :)
Dnešní slovo je vokno!
Všichni co to hrajem to tu máme!
Jedno z nejblbějších slov vůbec.
Nebylo zábavnější hrát podle KOKOT, KOKON, KOKOS?
Dnešní nápověda je: Kančí kýta! 🐗
Zítra jdu k zubaři! Kdo mi pomůže? Kdo mě ochrání? Hlavně před tou jeho fakturou!😱
Včera jsem se na to...
Vzdala jsem to a ukončila slovem PRDEL 😏
Po tom 3 denním programovacím maratónu, jsem spokojen
Nemocná z postele a z mobilu! Výkon!
Přijel bratr, přijelo dřevo - výborné načasování, jářku, výborné.
😍😍😍
Znám to, ale neslyšel a nepoužil jsem to tak dlouho, že v prvních vteřinách jsem si vůbec neuvědomil význam. 🫠
Kytky.
Dneska samé zelené 🥎
Donner wetter krucajs element!
to je zase pitschovina.
blbý slovo
Eh.. škoda mluvit. To je zas ostuda😜
Kde mám ten pekáč tvl?
Svině tabulky 🫠
Taková sprostosť!😱
Nejsme tady sami.
Zapsal Nástěnkář
Tyhlety policejní vtipy!
Dalo mi to zabrat, to zas jako jo...🫢
To dneska bude 📉 dolů!
Bez pomocného mi to vůbec nezapalovalo 🔥
Nezapomněl! Třikrát sláva!
Tak co?
Už se to blíží
Dnes přijel tatínek z polepšovny, ale zuby netrhal.
Těsně vedle
Tak dneska se mi opravdu zase zadařilo 🤦
No toto! Máme rádi Česko 😁😱
Zkratka proklamovaného línání je proklínání.
Nástěnkář zapsal
Taková ostuda🤪
Milujte mě a množte mě!
Jupiiii! Je pátek 😊
Pane jo!
Skoro by se mi chtělo říct: "jupiiii"😁, ale o kousíček to nevyšlo.🤷
To slovo neexistuje.
Kde mám svou svatozář? 😇
Vy jste hračička 😉 super!! ❤️
Tož... Co k tomu říct 🤔
dnes jsem byla u žubaže, to mě omlouvá
Damiáne, tohle je boží prostor pro luštitele! 😘
Dneska to celkem odsejpalo!
Ale fujky!
Tak tohle fakt blbý
Život je zábava.
V metru s rušením, co naplat 🚅
Jeden pokus jsem si mohl ušetřit, uznávám. 😁
Dobrá slova, Damiane.
Proč???😱🤦
dnes jsem to prováhala
nešel mi odeslat 4. řádek 😤
Přísahám, že jsem nepodváděl!
Jo!
Samé zelené, heč! Chci bonus!
Co to? To zas bude řečí 😀
příšerné slovo
Jak prosté, milý Watsone 😷💉💊🩺🩻🏥
Tadáaaaa! 🏎️
To je ale divná ryba
Čarodějnice!
Myslela jsem, že tohle slovo už bylo 🤔
Jak poetické, když jsem dnes zkoumal FVE :D
dopadlo to jako vždy.
Dprč! Středa! 😱🤦
Peníze, furt jenom peníze. Každý kdo to uhádl v řádu nižších desítek vteřin je mamonář!
Tak dneska jsem to zvorala totálně. 3× po sobě jsem dala stejnou koncovku,. která to nebyla, nevím proč... to se mi asi ještě po nemoci nezapl mozek😳
Zkouška poslání přes starý formulář
Tak jsem schválně hrál pro Maurera na řádky, abych mu ukázal, že to taky umím! 😇