Ještě na konci jsem měl minimálně 3 možnosti. Tak ta to nebyla 😀
ByCzech 🐂 @byczech
debil. jsem prostě debil
Luis @Luis
Uf
Černá Ovce 🖤 @freaky
Nástěnkář zapsal
Tomáš Parma @TomasParma
Nikdo neprotestuje, hlavně Zuzka ne, takže bych to bral za schválené. Upřednostnil bych to i před bodováním.
Na damian@lustitele.chytrak.cz jsem ti poslal e-mail neb tu se mi to brání kvůli délce. :-)