Daří se mi, to zas jako jo🤣🤦
Dneska kdo to uhodl rychle ten určitě několik má!
Co to jako je, todlencto?🤦🤔
E=mc²
Promrhaná hra
Dneska by to šlo 😉
Jak poetické, když jsem dnes zkoumal FVE :D
Damian je tabulek král!😘
Dneska by flastenci měli radost 😈
Nástěnkář
Dneska by to šlo 😏
no to bylo zase celou dobu mezi kozy
Tak dneska slova vybirat nebudu.
Dosilasilasilafamiredooo
moc možností
Však ona dojde 😏
Hulení se očividně přeceňuje! 🚬
Inu dobrá... Dá sa 😀
pfe
:)
Po lahvi šampaňského vážení! 🍾 A na to se napijem! 🤣♥️
Jsem první? Jsem!
Můj sen, vlastnit antikvariát, dostal trhlinu.
Ujde to..
Stejný čas jako Lucajda a přesto lepší 😈
Tyhlety americké středeční výzvy!
Tak můj případ to opravdu není 😳😜
Opravdu blbý slovo
Damiane jste nejvíc nejlepší!
Zase zelené, heč!
byry
fuj
Taková 🔶ovina 😂
Kompletně v rici!
Žeby bedna🙀
My co máme tu velkou slovní zásobu...
úchyláci
Oddech
Hezké slovo!
Přísahám, že jsem nepodváděl!
To bych zrušil
Nu což 🫢
Bye, bye 👋
Mlčím.
Ťuk, ťuk
Dáme si šláftruňk?
Pozor na boule!
Banánek v čokoládě
Zdravim vsechny a dekuju za prijeti!☺️🫶🏼
Tudududů
Postav třeba zeď
tohle jako opravdu nešlo. Z toho co přišlo jsem se ani nenablížil.
Úplná drtící ruka!
Nástěnkář zapsal
Tohle byla nepěkná pastička! 🪤
Jebat!
Hned mám chuť na uzené!
Ízy 😀
🧟
zbyňďa trucuje
Na Havrana to stačí 😀
Veni, vidi, vici
Všichni co to hrajem to tu máme!
Dnes to bylo kupodivu snadné.😎
Zapomněl 🙈
Damiáne, já jsem tak ráda, že už to nemusím zadávat ručně! Když jsem úplně vyšťavená 😁Děkuju, děkuju, děkuju!
zase vedle heč
Zatracený překlepy!😡
vo chlup
Kohout z Bsky, vůlí Nástěnkáře zapsán.
Nevzdal jsem to ☝🏻😁
Neptejte se na předposlední slovo 🤪
Zas tolik možností...
Cokoliv poetického
🦾
Kompletně zabržděno😳😜
Eh...🤦
Taková doba!
blbec blbá.🙄
Koláčky a cigáro - bude dobře nastálo.
3. řádek !
Mno, myslím si skromně, že jsem nevybrala ta nejhorší slova 😎
Nešťourejte do bodování
Škoda toho jednoho řádku
Dneska nemám propojeny všechny strany 🤦
Damián má se mnou svatou trpělivost
Tyhlety převraty za 11 dní! 😁
Ještěže nebyly tři.
Zas tolik možností platných!
Kdo nemá splávné eLLLL je amatéLLLL
Vzdávám se. A pyskuju!😃
Excelovské tabulky jsou tak vzrušující!
Bingo!
To jsou slova na Pikaču.
👋
😊
To je furt něco ...🤦
Na 3, slušné 3️⃣
Nenávidím počítání 12s za řádky! Zbyňku, za tohle budeš mít v pekle své místo 😇😆