Krátká poznámka. Poetická, pochopitelně.
Zbyňku! 73,4!
Dík
No to mě *** 🤦🏻♀️
Skvělá slova, Tome
Středeční výzva sucks
Předposlední slovo mělo být ono. Pak jsem se na tři minuty zadrhl😭
Je mi smutno.
To byla haluz.😯 Jo a mám novou žaluz. 🙃
Vořu to
Kde mám svou svatozář? 😇
Klepou se mi ruce😳
Amiane, Amiane, děkuji vám,svatý Damiáne!
Dnešní (tj. 11. 5. 2024) ostružiny z LIDLu jsou naprosto luxusní. 💜👌
Tvl. Blbý slovo!
To by šlo!😁
🤨
Dneska to jde
fuj
šmankote
Zas tolik možností 👀
Neumím to!😤
Kluci děkujeme za tu práci, kterou s tím máte jenom proto, abychom si mohli hrát.
Tak tentokrat byla středeční slova naprosto vynikající.
Komu se nelení, tomu se zelení 🟩
Dobrá haluz!
divné slovo, divný příchod, škoda toho.
Mraky možností 👀
Šach mat, vedu!♟️
By mě nenapadlo, že dnešní slovo bude o řadových členech ANO 😂
Vrána pikle zlobí
Eliška mě nebude mít ráda! 😁
Z komára somára 🤦. Nad čím já tak dlouho dumala ...
Tak dneska me to bavilo!
2× jsem si musel dát pomocné slovo, aby to nebylo co to je!
✨
Nástěnkář
Lucajdo, máš štěstí
Tak aspoň tu lucernu, no...
🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑
Pokus číslo 2
blbej začátek, náhodnej konec
Pomalu, ale jistě, jsem se jí zbavila
Můj sen, vlastnit antikvariát, dostal trhlinu.
Proč není pondělí?!
slepej
👋🏼 pondeli zacneme vtipem… Lékař před operací utěšuje pacienta: „To máte jedno, jak to dopadne. Za týden jste tak jako tak z nemocnice venku."
Kozák košík komik. Shit.
😊
Uch.
3. řádek !
Se mi podaří takový čas a nejsem první? Ts! 🤣
Zapsal Nástěnkář
😜
Nástěnkář zapsal
Super slovo!
Dneska kombinace nezvyklého slova, mnoha možností a extra pomalého netu. Ale dal jsem! 💪
sakra
Se smí dávát nápovědy do těch třech slov?! Aha!
Proč já? Proč zrovna já?
Dneska zajímavé slovo...
Jak má mít člověk nějakou motivaci?
To já mám, ne že ne!
Říkám, že mám nejlepší počáteční slovo ever
Zapomněl 🙈
Na třetí řádek, neasi!
No tvl!🧐. Jsem zvědavá na mužskou část hráčů 😜
Maminko a tatínku koupíme si bedýnku.
Nuda!
Odmítám hrát dle zlomyslně vymyšlených slov.
Ještě na pátém jsem neměl ani jedno zelené, jen žluté!
Dva dvouřádkové výsledky v řadě, dostanu nějakou speciální medaili?🤩😆
Zabitá hra… 🤷♂️
Damián a jeho poradní tým jsou šikulky❤️
říkala jsem, že mám hlad
Opravdu blbý slovo
Ona je středa? Aha, tak nic...
Dneska bude ze včerejší hry želví polívka. To není nápověda, opakuji to není nápověda! 🐢
Děkujeme za další zlepšováčky ❤️❤️
Ach ta nepozornost
Zas jen tak tak 🤔😀
Tolik možností na poslední pokus jsem snad ještě neměl...
Mohlo to být lepší.
Babička už slova zadávat nebude! 😆
Juchů! Dnes je to moje 😁
Nenávidím počítání 12s za řádky! Zbyňku, za tohle budeš mít v pekle své místo 😇😆
On jak je čtvrtek, tak mi nedošlo, že je středa.
Samé zelené, heč!
Ne, po ránu to nemůžu luštit, vypadám vždycky jak tancující lenochod! 🦥🦥🦥
Proč musím znát tolik slov na pět?
Tvl, ještě že @lucieKPAX nahlásila (neexistující) chybu, jinak bych si nevšiml, že jsem ještě nehrál!
masacre
Zápis s chutí provedl Nástěnkář 😀
tak zase jindy. Už jsem zase doma.
Krátký kompliment 😇
Stále čekám
Souboj :-)
Pfe
A vůbec - druhý pokus o zapsání.