Jako vážně? 😱🤣
Domove, domove ...
no to to trvalo🙄
Blbý slovo
Výsledek jako dycky
Dík
dnes to šlo úplně samo.
neskutečná náhoda todlecto
A takhle si tu žijeme. Tvl, proč já kokot znám tolik slov. Stačí znát jen to posraný jedno😂
😡😡😡
Bye, bye 👋
Zajímavé...
No toto 🤨
Navy a stříbrná
Kurva jedna.
Děláš to báječně 😘😏
SPOLU 💙🤣 - 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Zas příliš možností, co naplat! 😢
Mistr Jmenovač, tak mě nazývají.
Tak tentokrat byla středeční slova naprosto vynikající.
Ostuda toto 🫣🫣😁
Tak můj případ to opravdu není 😳😜
chjo
jako vždy. Za mě spokojenost.
Zase na 3️⃣ heč
Ciao Dami. Tohle fakt nepadalo
Želvička
Jsem zpět ☺️☺️
Jestli tohle někdo uhodl pod minutu a šest pokusů, jistě podváděl.😎
Až v dubnu!
Jsem uplný Thor!
Našel jsem chybu ve hře, heč
Zajímavé
Tak dneska se mi opravdu zase zadařilo 🤦
He he
Uf 🙂
Apríl!
Zaškrtla jsem!
Zasláno pomocí formuláře na novém webu na adrese http://lusteni.nemachybu.cz
Asi bych si měla dát voraz 🤦🏻♀️
Jžš, to byla doba!🫣😳
Asi bych měla chodit častěji a nespoléhat jen na školní obědy 😅
Budoucnost patří aluminiu!
Jaj
Zelené jsou zelené
Zajímavé slovo
Středeční výzvu jsem nehrál.
Dneska vyrovnaný výkon s Lucajdou, ukazují jí to ve formuláři a ona to drze odeslala přede mnou! 🧐
🤦♀️🤦🤦♂️
Z vůle nástěnkáře Zbyněk zapsán do tabulek
Metan, oktan, satan, hrtan...já se na to můžu......🙄
Přijel bratr, přijelo dřevo - výborné načasování, jářku, výborné.
Dnešní slovo si já spokuji s mužským rodem ☝️🤔
Tyhlety pálky! 🏏
No tvl!🤨
Cuká mi klávesnice, kde je chyba? A proč jste mě ještě neakceptovali do skupiny 😢
Dali by mi úvěr na povinné ručení?🤔
Nástěnkář
Domov, sladký domov
Sakra ten 4. řádek!
Úplně jsem se na té lžíci zasekla 😡😳
Damiáne jsi boží!
🤦
ještě ne, ale brzo
Zapsal Nástěnkář
😋
Brm brm 🛺
Miluju tyhlety novotvary! 😍
Dami, já tě žeru. Moc pěkně to děláš!
Nehraju🤯
to by odpovídalo.
Jsem slušný kluk, proto mi to tak trvalo!
Dneska úplné zatmění! A přitom takové jednoduché slovo! 🌒
Polibte mě všichni moji posranou prdel. Hnidopišky obvzlážtě.
Cibulové kroužky
Trošku vylepšené skóre 😁
hanba mě fackuje
Fakt jako kokotina na entou.
Co k tomu? Třeba - sníh mi svědčí.
A je to!
nechci o tom mluvit
Zajímavé slovo 🫃
4 řádky za 44 vteřin. To se mi líbí 😁
🤗
🥳
Krutibrko!
🖖🏼
Tohle slovo mě sere furt
Drn drn
Au
Juch!
Tak jestli teď nebudu dávat slova na středu, tak nikdy! 😵
To jsou ale blbé slova 😁
dnes se mi rozsvítilo, žeby?
Kdo to vymyslel tolik možností?
Hmmm tak zase nic 😭😁
Yellow Red Black and white Add a little bit of moonlight For this intercontinental romance. Shy girl Sexy girl They all like that fancy world
P taky si užívejte zbytek prázdnin.
Vyvěsil jsem bílý fábor 🏳️
Co jsem to postavil? A zase bez žlutých, heč! 🟨