Z hlav se setnou ty co přeční. Zato průměrní jsou věční. (Jiří Žáček)
Nehraju, když jsou tyhle hry dělané pro někoho na míru! 😁
na dvě se fakt nedá
Babička už slova zadávat nebude! 😆
náhoda jako kráva
Frekvenční analýza
Neptejte se na předposlední slovo 🤪
Nesmyslná a debilní slova si strčte do prdele
říkala jsem, že mám hlad
Těch možností...
😋
Tolik možností na poslední pokus jsem snad ještě neměl...
Dnešní slovo krásně doplňuje onu svatou středeční trojici😉
Nebo to byl posun?🤨🙄
To jsem ostuda 😒🫣
Prd, prd🤪
Mám novou přezdívku: kulový blesk!
Semtam si taky ještě zahraji. Ještě musím vypilovat zobrazení v tabulkách.
No totok
Dneska to bylo přesně to slovo!
Kompletně v rici!
Dneska samé zelené 🥎
Tohle se mi hodně nepovedlo 🙈
Lucajdo, máš štěstí
Čumím na to a nevidím to!
Správné je pořadí podle počtu řádků.
Ale že to trvalo 🤦
Tom má naději na bramboru. Nástěnkář 😄
I am King!
co si člověk sám nenachystá, to nemá
Tvl🤨
Snaha byla 😁
Jedno z nejblbějších slov vůbec.
Pozor na boule!
Zase jsem to všechno domotal
Zase písmenkové porno dnes.
Arch - mrtvola 😤🤬
Taková škoda řádků 😱, kdyz to nesepne 😳
Zdravim vsechny a dekuju za prijeti!☺️🫶🏼
Mistr Jmenovač, tak mě nazývají.
Tyhlety díly do spalovacího motoru!
Hezky pěkně!
nešel mi odeslat 4. řádek 😤
Ta písmena si ze mě normálně dělají prču!🤦
Tadáaaaa! 🏎️
Vím vše
Bim bum bác
Prosím, já tam chci🙏🤣
Na todlencto nějak nemám buňky. Nebo jazyk 😀
😀
Játra
Vrrr
🤗
Počítejte třeba 3:30 nebo 4:30
Zapsán Nástěnkářem
tak blízko.... 😫😅
Dneska jsem to trefil pěkně!
hmmmm🫤
Tadleta mytologie...
sakrblé
😱
Šmarjá, za tak dlouhý vedení by mi měli platit ti, co se cestou napojují
Jdu si hodit kládou!
Nenávidím počítání 12s za řádky! Zbyňku, za tohle budeš mít v pekle své místo 😇😆
Ještě že už to tady končí.
Toto je správná odpověď. Ta s 35s neplatí. Jsem dneska nějaká Roztržitá.
Dva dvouřádkové výsledky v řadě, dostanu nějakou speciální medaili?🤩😆
Světu chybí lepší středeční slova 😁
Tak snad to bude fungovat
Úplně temno dneska! ⬛️
Tvl, ještě že @lucieKPAX nahlásila (neexistující) chybu, jinak bych si nevšiml, že jsem ještě nehrál!
Tyhlety hry pro jednoho! 🐪
23s na 3 řádky a já budu čtvrtá? Jako fakt?
Ale to je pěkné, tři jedničky!
Takhle to zapsat by mě v životě nenapadlo.
Tmou
jejejej
Sychravý podzim, trochu se zahřejeme!
Pondělí
A chci a chci a chci a chci!
Neznám 😂
Příbuzný si nevybiráš...🧐
s nápovědou 🫣
Já ráda zpívám. Andulko, mé dítě...
Já měl dneska vlčí mhu
🫠
Damian je tabulek král!😘
Měl jsem neuvěřitelné štěstí na výběr slov. A mám i estetické, heč! 💪
Výběr z hroznů 😁👍
To jsem posral😬
Skoro. Ještě to chtělo tak osm řádků a klaplo by to. Tyhle slova musí ladit nějakej nejazyk.
Jaký mám hezký shluk zelených! Heč!
Wow👍
Moje poznámky se skoro nikdy neobjevují :-(
To není fér! S krátkým "o" to nepla!🤐
To jsem to ale zvojtil.
Bída dneska... 🤣
Fuj!
Láska je slepá, ale sousedky nikdy!
Jáchyme, hoď ho do stroje!