Letiště pro mouchy 🪰
No do háje hnědýho
Nástěnkář
Tak pěkně to začalo 😱😳
haluz🐱
A Greta mě liskne.
Maminko a tatínku koupíme si bedýnku.
Zatím v pořádku 😁
Dneska někteří hádají sebe! 😂
Dnes to byl neúspěšný souboj se žlutými čtverečky, najít co nejvíce nesprávných slov se správnými písmeny. 🙈😭
Hrobníkovi z lopaty to je důvod zpívati.
Damík mě zas pokousal. A ten Maliit mi kecá do rozložení v prohlížeči. Hajzlík jeden.
:-)
Dneska to je pěkně z ostra teda!
Tak tohle byl teda podraz, Kocoure 😂😂😂
To miluju, když na posledním řádku mám ještě tolik možností 😁
Tadleta AI
o seKundu! o tisíc naNoseKund!
To neexistuje😁
Jako vážně? 😱🤣
Tak co?
Je pondělí.
debil vole debil sem!
✨
Vím, že už jsem trapná, ale fakt to nedělám schválně 🙏
Toto je správná odpověď. Ta s 35s neplatí. Jsem dneska nějaká Roztržitá.
Nevím, dál 😁
Slepej jak důlní kobyla. To bylo teda fakt jako blbý.
Kdo to vymyslel tolik možností?
Dneska by to šlo.
To je tak, když umíte nejen hádat i se tím zároveň podepsat. Iniciála mého jména, heč!
3407 ...
Proč není pondělí?!
Kompletně v rici!
Tak dnes to bylo přesně jedno z mých startovacích slov - takže sorry, za to fakt nemůžu...
Stejný čas jako Lucajda a přesto lepší 😈
Soustředím se málo 🫢
Brum
Když to máš na jazyku a ne a ne to docvaknout...😱
Už jsem myslela, že to projedu 😳
Tohle teda fakt jako opravdu vůbec nešlo.
Fííííííííí! 🌬️
Teď, v květnu?
Nehraju🤯
No tvl!🤨
Ostraváci by měli radost
😗
Wow👍
Lidi, jak to děláte?
Hezky pěkně!
Kurde 😑
Tvl🤨
Dnešní slovo krásně doplňuje onu svatou středeční trojici😉
Ten Backspace ve Vivaldi pro návrat na předchozí stranu vymyslel kdo?!
Tak tentokrat byla středeční slova naprosto vynikající.
Gratulujme nástěnkáři! Vyhrál diamantovou ligu 😍👍
😀
Chválím slova ☝️
Super
peklo
Zas tady :-)
Dneska nemám propojeny všechny strany 🤦
Jo, zkusil jsem to slovo, které se přímo nabízelo. 😝
Napadlo na čtvrtým. No nedal, bo nevěřil že
Ne vše co dělá rachot v křoví u cesty se na ni skutečně objeví (africká moudrost) 🙂
Prd, prd🤪
Milujme mě a množme mě!
Chci jet na Island!😜
Sekl jsem se
Ex prezident USA by měl radost
Šmarjá 🙈
Liščí smyčku umím!
Zase zelené, heč!
To by mě zajímalo co je to zač
Viva la revolución!
Bída dneska... 🤣
Lámal jsem si hlavu, ale mám to na 2 řádky! 🏁
Uch.
🖖🏼
Jak poetické, když jsem dnes zkoumal FVE :D
To byl dneska úplný...
Dnes přijel tatínek z polepšovny, ale zuby netrhal.
To by šlo!😁
správně a přitom špatně. No kdo by to byl řekl.
Opovažte se mi někdo vzít lampu! 🪔
Já moc plaču 😭😭😭
Zase topím.
Nic mě nepadá🤩
Z hlav se setnou ty co přeční. Zato průměrní jsou věční. (Jiří Žáček)
Jebat!
Drink, drank, drunk… Nevšímejte si mě…
Tak můj případ to opravdu není 😳😜
Ale jo..
Tahleta striktně vědecká řemesla! 🤔
slepejš 🤪