Vžum!
Nemohu říct, že by se dnes zadařilo 😜
Zapsal Nástěnkář a zaspal
Co k tomu? Třeba - sníh mi svědčí.
Mám J!
Hrál jsem omylem podle výzvy z minulého týdne, zmátl mě příspěvek na X
Zupr.
Říkám, že mám nejlepší počáteční slovo ever
🤨
No doprdele práce
Celou dobu na to slovo myslím, nechci ho dát, nakonec nic jiného nevymyslím a je to ono! -50 sekund prosím😄
Nejmíň 5 vteřin jsem ztratil hledáním “X”… 🙈
Mám obrácený kurzor myši! 🖱️
No, dnešní slovo mě nepotěšilo. Jdu si nalít něco k pití.
Sami sebe vaporizovat. Lákavá myšlenka.
Příště přijdu, až se budou hádat zase česká slova 🤦🏻♀️
To vám byl takový fičák, že než jsem si uvařil ☕️ bylo hotovo!
... venku sněžilo nad monstrancemi barů ...
Zase jsem to všechno domotal
Na 4, heč!
Elon je zadní půlka vola
Fotbal
Včera to nepomohlo, tak dnes je nápověda: Kančí kýta! 🐗
Travička a schůdky
Si člověk nevšimne a pak sází jedno nesprávné slovo a druhým! 🧠
😁
Kdo vybíral slova? 😈
Ale jen tak, na tajňačku.
Zas tolik možností platných!
Na to nekoukám
🔱
Dneska prostě vylučovací metodou, protože to neznám!
Zvláštní kombinace písmen 🐌
Jako když pejsek s kočičkou vařili dort!
To byl dneska úplný...
Pfe
prdele práce!
Jžš, to byla doba!🫣😳
Děkuju, Páťo. Všichni jste bombastičtí! 😘
Skoro to byla dálnice do pekla
Svině jedny🤨
Tak tohle fakt blbý
jako obvykle
Tolik slov kurva znám a dvě z toho úpe zbytečně.
Ex prezident USA by měl radost
Nastěnka
To byly ale blbý slova 🙈
Tohle teda fakt jako opravdu vůbec nešlo.
Dlouhá cesta...
Takové retardované L se mi podařilo nakreslit, speciální font 😄
Tenhle týden není mým týdnem.
Zas tolik možností...
Ten třetí řádek 🤦🤦
Možná to nebude stačit, ale já su spokojená. Io sono allegro 😁
Dobře vybraná slova! 😎
HadejSlova.cz den 1072. [6/6] ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜🟨🟨🟨⬜ ⬜🟨⬜⬜⬜ 🟩⬜🟩🟩🟩 🟩⬜🟩🟩🟩 🟩🟩🟩🟩🟩 #hadejSlova #den1072 #krok6 Čas: 1min 26s
To já rád.
Tak se jmenuje ta místní pyromanka, baba jedna, dělá neplechu všude. 🤦🏻♀️
Středa twl 🙈
Už je srpen
Mohlo to být za 2-3 sekundy sakryš, kdybych to nenapsala blbě. Trošku mě to mrzí jakoby. Hodně! 😃
Nástěnkář
Čím výš vzlétneme tím menší se zdáme těm, kteří nedovedou létat (Friedrich Nietzsche)
Chce se mi křičet! 🤬
téměř shoda v potrubí
Takové zbytečné chyby🤦. To bude tou cestovní horečkou 🫢
Zas těch možností 🤦😜
Krásný dárek k narozeninám 🎁
Proti času protestuji!
Jaj
Moc hezké slovo. Alkoholici jsou ve výhodě!
Willy Wonka
Chybí mi tu instantní moudrosti.
Cukrbliky
Bída dneska... 🤣
Zkusím ti poslat nějakou kačku na kafe. Jestli mi to půjde stejně dobře jako hádání, tak se snad někdy dočkáš. 😂
Blbý slovo
Už jsem myslela, že to projedu 😳
A to by šlo 😁
To bude divení 😁
Dneska rychlovka, ale 2 řádky jsem si mohl ušetřit, nemusel jsem zkoušet všechny varianty 😁
Eh, škoda slov😒
Ten třetí a 4 řádek totok!
moje poznámky se nepromítají 📽️
Koho zajímá vlnka😜
😤😤😤
Koláčky a cigáro - bude dobře nastálo.
Furt si stojím na brzdě 🫢
No totok!
Kluci děkujeme za tu práci, kterou s tím máte jenom proto, abychom si mohli hrát.
Čarodějnice!
To by mě zajímalo co je to zač
Zaškrtla jsem!
Jednou k večeru šel z herny mladý hráč
fujho!
Toto neni spam!
co k tomu říct, je to krásné!
🤦
Damiáne, tohle je boží prostor pro luštitele! 😘