Excelovské tabulky jsou tak vzrušující!
Uf!
Zbyňku! 73,4!
Nehraj, kdyz máš v krvi🙈
Brnkačka😝
Tadleta AI
😳🤭
Dnes jsem měl silný start 😀
Blue monday
Je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř. (Oscar Wilde). Ale poteší to 😇 (Polulinky dodatek)
Který blbec to slovo vymyslel? 🤯
Je totok možný? Nad čím já tak dumala....🤔😳
🏮jsem ještě neměla, snad mi ji nikdo nevyfoukne 😁
Do arény s Tebou na koridu, oléé 😅
Jáchyme, hoď ho do stroje!
jako vždy. Za mě spokojenost.
Tak tohle byl teda podraz, Kocoure 😂😂😂
Moje nervy🫶
Pěkný obrázek mi vyšel 😁
A takhle si tu žijeme. Tvl, proč já kokot znám tolik slov. Stačí znát jen to posraný jedno😂
Ty jsi tak šikovný. 🥰
Tak tohle bylo fakt utrpení
Z vůle nástěnkáře Zbyněk zapsán do tabulek
jako obvykle
Když málo je dost.
No tvl!🧐. Jsem zvědavá na mužskou část hráčů 😜
Stairway to hell 👹
Zas tolik možností platných!
Supr slovo ☝️
Proč tam nejde dát měsíček? Přihlásil jsem se na zkouškua jen proto, že chci sedět s Patricií na jedné židličce.
Dneska bude ze včerejší hry želví polívka. To není nápověda, opakuji to není nápověda! 🐢
Nástěnkář
Nevyspaný, utahaný, výsledek OK.
Oddech
uzávěrka špatná
debil. jsem prostě debil
Aero mouse - co je to?
😇
HadejSlova.cz den 1238. [5/6] ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜⬜⬜🟩⬜ ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜🟩⬜⬜⬜ 🟩🟩🟩🟩🟩 #hadejSlova #den1238 #krok5 Čas: 0min 41s
🌷🪻🌼
Frekvenční analýza
Zas na tři řádky a bleskově, nechci se vás dotknout, ale kdo z vás to má? 🫣
Hä?
Ráda píšu poznámky
Tak tohle jsem netrefila. 🤪
Dududu
S omluvou, Nástěnkář 😮💨
Zase písmenkové porno dnes.
Dobré startovací slovo mám, vám říkám!
álefujkyhnustotok
Bylo to tam kujva!
Mistr Jmenovač, tak mě nazývají.
No dopldele 😂
Tak to je zrada totok!
Rozporuplné pocity.
Jsem stručná🤣
Mám či nemám? 😀
Život je neobratně sestavená hostina, při níž se netrpělivě čeká na předkrm, zatímco kolem přešla v tichu hlavní pečeně Franz Kafka
pis on jú tú!
Chi chi chi chi chi chi chi chi chi chi
🧟♀️
Chyba z nepozornosti, to je hned 🤦🏻♀️
Ten by mi ještě scházel.
Tydlehty ovčí hry, totok! 🥩
Pěkně chlupaté slovo
Konečně jsem zas po dlouhé době celkem spokojená.
Zase zelené, heč!
Nevim, jestli sem se nezapsala dvakrat. Taky jsem roztržitá.
Navrhuji Antonína rituálně obětovat.
o seKundu! o tisíc naNoseKund!
Bo su slepá 🤦
To se mi snad jenom zdá! 😡😡😡
Princezna!
No toto 🤨
To je ale zajímavé slovíčko!
To je složitý se zapsat 🤦🏻
Nekdo je tu pekny rypal😉
Lidi, jak to děláte?
Domove, domove ...
Náhoda jak 🐖😀
L* a* b*
Kobra nebo korba, jedno z toho.
Dnešní slovo jsem nejen uhádnul, ale i nakreslil 😆
Dneska to jde
HadejSlova.cz den 1113. [5/6] ⬜⬜⬜⬜🟩 ⬜⬜⬜⬜🟩 ⬜⬜⬜🟨🟩 🟩⬜⬜🟨⬜ 🟩🟩🟩🟩🟩 #hadejSlova #den1113 #krok5 Čas: 6min 37s
V metru s rušením, co naplat 🚅
Výhra! 🍾
debil vole debil sem!
Huh
Všechny krmim a sama pádluju😛
Těch písmenek ze startovacích slov bylo až moc...
Zbyňku!! Strašně mě se*eš!😜
Dami, já tě žeru. Moc pěkně to děláš!
To je!
Jak poetické, když jsem dnes zkoumal FVE :D
Golem!
Samé trojky, heč!