Domove, domove ...
Mlčte! 😃
Škoda toho pomalého spojení, mohlo to být minimálně o 50 % rychlejší! 🚅
Tak snad to cinkne
😉
Taková slova zásadně odmítám.
Zas tolik možností 😱
😳
Tyhlety hry pro jednoho! 🐪
Dělejte si děti. ☝️😁
Podvóóód
Baví se 🐢 a 🐌
Zas jen tak tak 🤔😀
Který kujón to vymyslel?!?!🤔
....., ..... ani hovno, a to se rýmuje 😀
God damn it, I'm thirsty now! 🍻
Zabiju Damiana
TGACCRR
🫣🤦
Hezké ne?
No tvl Luisi....
Uch.
Ty ikonky 😍👌
Peklo
Pred jedenáctou se do ničeho nepouštět, jako bych to nevěděla 🤦🏻♀️
Zatracená kéňa!
Daskabáty
Banánek v čokoládě
Nástěnkář
Jaj
Takhle to zapsat by mě v životě nenapadlo.
Všichni čurají.
To byl fičák toto 🌬️
Vidím to dneska na Uhlu
Včil se ukažte! 💪
Diky, diky!
Jsem chodil kolem toho slovíčka jako pešek!
Ty možnosti...
No proč to furt hraju, řekněte?😶
Zapsal Nástěnkář
Úplně jsem vyhořel 🫤
Takové aktuální...
By mě nenapadlo, že dnešní slovo bude o řadových členech ANO 😂
Jebat!
Názor, nádor, nábor… 🙈
Uf!
Tippfehler! Mein Gott!🙄
Ticho
Ještěže nebyly tři.
Plešouni jedni!
Zase jsem to všechno domotal
Hádané slovo slušně reflektuje dnešní den.
opět to nešlo, a to slovo které to je, se z toho opravdu poskládat nedalo. Asi se na to vyseru.
Už je srpen
Co k tomu? Třeba - sníh mi svědčí.
Tak! A zítra jdu do kostela, abyste věděli! ⛪️
Lidé jsou dobří stejně jako jsou špatní. A já? Kdo ví. Já ne.
Není to nejhorší 😀
Zadal
Kill him.
Takovej zásek 😱🤦
To je ale divná ryba
Not great, not terrible 🤷♂️
hrůza
Ts!
🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑
To je zas slovo totok! Zrušit! 😆
2× jsem si musel dát pomocné slovo, aby to nebylo co to je!
Není žlutá jako zelená
Infinitiv, infinitiv, infinitiv!
Skoro to byla dálnice do pekla
🤦♀️🤦🤦♂️
😱
Už troubějí! 🎺
No ty čííííčo! Masakrable
1... 2... 3... hotovo
Rychlovka 😁😁
Brum brum
... půlnoc smrti hvězda mého obzoru ...
Výsledek jako dycky
Ještě na konci jsem měla hromadu možností
Jen jsem to zkusila 😁
Tak to bylo hodně těsné...
Inu....
Pondělí no 🙈
Člověk, na nějž nadávají blbci, je hoden důvěry. (Jean Paul Sartre)
Tralaláček
Future hovno
To slovo neexistuje.
Debil blbá stará jsem.
Letiště pro mouchy 🪰
To bych zrušil
Výběr z hroznů 😁👍
🖖🏼
Fittipaldi, neasi!
Sadit tvl, sadit! 😱
To neznám 🤷♂️
Dnes držíme tlapky 🤗
🤗