To byl fičák toto 🌬️
Včera jsem se na to...
Tak to je zrada totok!
Zde zapsal Nástěnkář
Jak jsem starej, tak jsem blbej. půllitr karibského Rumíšku mně omlouvá
Bingo!
Milujte mě a množte mě!
To bude zas v álejích nablito!
Proč není pondělí?!
To jsem nečekal
Přiznám se bez mučení, od 5.řádku už se mi nechtělo.😳
Jsem tatar 🙈🤣
Vořu to
To čtvrté slovo bylo vyloženě to páté 🙈
Sakrble!😳
Mám pocit dejà vu🤷😜
Kdo to vymyslel tolik možností?
To jste mi nemohli říct, že už je středa :-/
Se zas po nějaké době nepovedlo...😱
Tolik možností
jejejej
Tadleta AI
Pábitel pábí.
Ano, dnes vyhraju!
jebat to.
Hned jsem si vzpomněl na šalinu🚊
Co to jako je, todlencto?🤦🤔
🤦
To byla
Moje nervy☝️
ZaplaťPámbůch
To dneska bude 📉 dolů!
Tmou
🙄🤨
Pýřit ani pídit to nebylo. 🤷♂️😤
He, jmelí se vyplatilo!
Zapsal nástěnkář z Bsky
Nemocná z postele a z mobilu! Výkon!
s takovými slovy ať se jdou vycpat
Dnes to bylo kupodivu snadné.😎
Tohle se mi nepovedlo 😳🙈
Zas tolik možností a to jsem se na konci rozhodoval pořád ze 2 možných!
Domov, sladký domov
Takže to je v podstatě na jeden řádek ne?😇
Nebylo tady tohle slovo tak pred měsícem?
Včera dogma, dneska tohle.
Pondělí, takže na π 😏
Jdu si hodit kládou!
Hned mám chuť na uzené!
Miluju červen
Zdravím všechny!🥳kkk
Bože, já su ale osel🤦.
Zasekl jsem se
Nástěnkář zapsal
K čemu mi sekyrka? K hovnu!
🤦🏻♀️
Excelovské tabulky jsou tak vzrušující!
SPOLU 💙🤣 - 👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Včera jsem vyhrál! Trvám na opakování ceremoniálu!
Zetor!
Kde mám ty vařečky?
skoro
To je ale krásné české slovo.
Uf
Tak jsem schválně hrál pro Maurera na řádky, abych mu ukázal, že to taky umím! 😇
šmankote
To je složitý se zapsat 🤦🏻
Nástěnkář
🎼🎵🎶
Wow 🎆
To slovo neexistuje.
To je ale blbé slovo
Dnes držíme tlapky 🤗
Smrťak nebo Smrt kmotřička?
Promrhaná hra
Ohavné. Fašisti! Odmítám hádat taková slova. Utlačují mě.
Nehraju🤯
Pěkné slovo
Krásný dárek k narozeninám 🎁
To není🤯
neuvěřitelné :)))) a Zbyňku, nevymýšlej kraviny a vrať se!!
No tvl Luisi....
Kde mám svou svatozář? 😇
Rozporuplné pocity.
Marshmallow, růžovo-bílé
Uf! Teď všichni věcí co mám jako poslední slovo a jaké to pro mě bylo!
Lucajdo, máš štěstí
Ej! Také jednoduché slovo! 😆
Pche.
Až mi na to přijdou tak budu...
Ty 4 žluté tvl!
To bude tím, že nečachruju!
Ale fujky!
Mám rychlý mozek, ale pomalé prsty. ☹️
Damiáne jsi boží!
jsem debil
To jsou slova! Ha!
To čumím na drát
Dneska jsem se obzvláště snažil. Marně.
Nemužu být pořád první 😁😁😁