Nástěnkář
zase mimo😅
To mi dalo zabrat, čumím na to na předposledním řádku a nevidím to
neuvěřitelné :)))) a Zbyňku, nevymýšlej kraviny a vrať se!!
:-)
Tvl🤨
Domove, domove ...
Nástěnkář zapsal
Do psí boudy
Jak jsem starej, tak jsem blbej. půllitr karibského Rumíšku mně omlouvá
Je jí tisíc let.
Více píce republice.
Ano, lze dát 3x písmenko na špatnou pozici.
Blbý slovo
Tolik možností na poslední pokus jsem snad ještě neměl...
Nepopichujte mě, nebo vám vyzradím tajenku. Akorát se dneska povedla Bing tapeta pod tabulkami. Mám rád obrázky vesmíru.🌌
Mám kytičku, vidíte ji taky?
Domov, sladký domov
Zbyňku! 73,4!
Polibte mě všichni moji posranou prdel. Hnidopišky obvzlážtě.
Muška
ech
To jako fakt?
Aero mouse - co je to?
katastrofa
To bylo docela těžké slovo!
hmmmmm
Co jsem to postavil? A zase bez žlutých, heč! 🟨
Jene Studýnko, sereš mě! 😖 😋
A pak nastal zlom
fak mi.☠️
Yellow Red Black and white Add a little bit of moonlight For this intercontinental romance. Shy girl Sexy girl They all like that fancy world
Coby abstinent jsem dnes opravdu znevýhodněna!
No tvl! 🤣🤣🤣
To je masakr poskládat to🤔
fujky
Lámal jsem si hlavu, ale mám to na 2 řádky! 🏁
Zbytečný jeden řádek 👀🤦
Dneska ofafrně!
Domluvíme se, že dneska se bude počítat páteční výsledek, jo?
Jžš, to byla doba!🫣😳
Na počátku bylo Slovo
No tvl!🧐. Jsem zvědavá na mužskou část hráčů 😜
Dobré to je a dobré i bude!
Dneska teda úplně zvesela koukám!
Ale fujky!
🫠
No já su blbá, v tom stresu jsem to napsala nesprávně a ono to vzalo! Reklamace! 😃
Frohe Weihnachten, haranti! 🎄🍀🤗
Těžká zimní bunda opraná a schovaná, takže ... zima skončila!
fňuk
Bída dneska... 🤣
Já to říkala! Nejlepší slova!
nechci o tom mluvit
Auvajs!
Chyba z nepozornosti, to je hned 🤦🏻♀️
Stop the count! 🛑
hmmm🤨
Damiáne, dnes se mi o Tobě zdálo 🤩
Absolutně mi to nemyslí. IQ v záporných hodnotách...
Skvělá slova, Tome
😍😍😍
Jak ve starém Řecku.
Zdar Damiáne! Přišels na kafe?
Jsem to tam nasypal jak Rambo!
sakra
R kurvaaa!
Damík mě zas pokousal. A ten Maliit mi kecá do rozložení v prohlížeči. Hajzlík jeden.
Hádané slovo slušně reflektuje dnešní den.
🤦
Finančák na vás!
Haluz
Tak dneska mi to absolutně nemyslí 🫣😂
oujééééé
🙈
Brum, brum,brum, brum - nejdemi to do kebule; brum,brum, brum, brum - nejde mi to na rozum.
Dnes jsem měl silný start 😀
Kombinační schopnosti, to je moje, vždycky najdu všechny možnost, než pak na jistotu trefím čistou 10 do černého! 😁
Buďme vděčni zato, že existují blbci. Bez nich bychom nemohli vyniknout.
Ještěže nebyly tři.
pfff
To nepla! Lišky mají výhodu!
Vzdala jsem to a ukončila slovem PRDEL 😏
😊
To slovo se takhle nepíše.😝
Těch možností...
Jsem tatar 🙈🤣
👋
Rozbalte červený koberec!🙂
Důležité je umět využít všechny řádky a propojit všechny strany 😁
Proč znám kurva tolik slov?🫤
Fakt jako kokotina na entou.
Pred jedenáctou se do ničeho nepouštět, jako bych to nevěděla 🤦🏻♀️
Vole lehni!
😤😤😤