Mlčím.
Úplné '80
Tak dneska mi to dalo pořádně zabrat 😅
jè
Dami a Duha jsou jedničky🫶
😐️😐️😐️
No konečně jsem to uhádla 🤗🤗😁
Kde mám tu virguli péro? 😁
😳
Proti času protestuji!
Kapky v dešti
No ty čííííčo! Masakrable
We must all face the choice between what is right and what is easy.
Jak ve starém Řecku.
Jo jinak vařím svíčkovou! 🍲
Asi bych měla chodit častěji a nespoléhat jen na školní obědy 😅
Středeční soutěž sucks (SSS)
ještě pár řádků a šlo by to.
Ještě na konci jsem měla hromadu možností
Stále?🤭
To je ale krásné české slovo.
Klidný střed tabulky je můj cíl!
Fotbal
Zkouška poslání přes starý formulář
Drink a chipsy. Tvl 🤦🏻♀️
Tenhle týden není mým týdnem.
Zase jsem to všechno domotal
Hm.
Výsledek jako dycky
Ale jo..
ještě 2 týdny prázdnin
Mám novou přezdívku: kulový blesk!
tak tohle vám sem dám pro pobavení 🙈
Zas příliš mnoho možností!
Tadleta mytologie...
No to mě *** 🤦🏻♀️
Byl to boj
Jene Studýnko, sereš mě! 😖 😋
Drn drn
Děti, nefetujte!
Lucerna here👍
Tyhlety fyzikální věci...
Samé trojky, heč!
chjo
debilní slovo
Hned jsem si vzpomněl na Ivana Mládka!
Testuju formulář na novém webu muhehehe
Na Havrana to stačí 😀
Viva la revolución!
Já měl dneska vlčí mhu
Zas tolik možností 😱
Nástěnkář zapsal
Mno, myslím si skromně, že jsem nevybrala ta nejhorší slova 😎
Lucajdo, máš štěstí
Hrozná slova
🫣🤦
Škoda toho pomalého spojení, mohlo to být minimálně o 50 % rychlejší! 🚅
Jeden pokus jsem si mohl ušetřit, uznávám. 😁
Juchů! Dnes je to moje 😁
Hustyyyyy🤘
Do psí boudy
Ty jsi tak šikovný. 🥰
Jsem zvědavý na ty diskuze zase 😁
Tyhlety provokace před suchým únorem! 🍾
Krocaní výzva!
Pane …!
Sychravý podzim, trochu se zahřejeme!
Supr slovo ☝️
Celou dobu na to slovo myslím, nechci ho dát, nakonec nic jiného nevymyslím a je to ono! -50 sekund prosím😄
náhoda
Akce - to je moje!
To bylo o fous! 💈
Zbyňku, posílám velkou gratulaci ke zlatu
Jak jsem starej, tak jsem blbej. půllitr karibského Rumíšku mně omlouvá
Zapsal Nástěnkář
Dáme si šláftruňk?
Shody do nebe
A dneska se dohodneme, že nebudeme napovídat, jo?
Ten třetí a 4 řádek totok!
Smrťak nebo Smrt kmotřička?
Kde dlíš?
Koukám dneska se to sází na 3 řádky!
🤨
Grrr
Zas těch možností...
Zde zapsal Nástěnkář
Taková smůla, taková veliká smůla!
Tvar! Tvar se počítá!
Vůbec mě to nenapadlo, jak kdybych žádné neměl. 🫠
Štípla mě včela.
úpe mimo, úpe f píp
Golem!
Nebylo to už jednou?
😊
A to by šlo 😁
Jedno z nejblbějších slov vůbec.
Takhle to zapsat by mě v životě nenapadlo.
Se vztyčenou hlavou jdu si pro lampičku🫠
Nuuuuuda!!!!!😎
Tak to se úplně nepovedlo 🙄🤪