LOL ten předposlední řádek!
Skvělá slova, Tome
Nou koment bastafidli.
Lečo léčí i na druhém řádku.
Úplně jsem vyhořel 🫤
Elon je zadní půlka vola
Vazební člen?
Damián má se mnou svatou trpělivost
Arch - mrtvola 😤🤬
Musel jsem odběhnout, no!
Ještě na konci jsem měla hromadu možností
na hovno fakuž.
Ne vše co dělá rachot v křoví u cesty se na ni skutečně objeví (africká moudrost) 🙂
To byl dneska úplný...
Wow 🎆
mohlo to být na druhý řádek... nikdo jste se neptali ale jsem nasratá 😃
álefujkyhnustotok
Krásný dárek k narozeninám 🎁
sakravůl🫢
Skoro. Ještě to chtělo tak osm řádků a klaplo by to. Tyhle slova musí ladit nějakej nejazyk.
Střelba 🔫
Tolik možností na poslední pokus jsem snad ještě neměl...
Takovej zásek 😱🤦
Co bych viděl v zrcadle z Erisedu?
Peklo
Tarzani vpřed!
A pak nastal zlom
🥳
debil vole debil sem!
Po dnešku teda pěním fest!
Možná to nebude stačit, ale já su spokojená. Io sono allegro 😁
Dneska vyrovnaný výkon s Lucajdou, ukazují jí to ve formuláři a ona to drze odeslala přede mnou! 🧐
To jsou mi manýry 😁
tak teda tohle fakt voleblbý paslovo.
Tony dostane za ucho! 😁
Lalala-láá, lalala-láá
No dopr…
To je ale zajímavé slovíčko!
Diky, diky!
Z toho jsem si skoro sednul na prdel. 😁
To je zase debilní slovo
Tvl, ještě že @lucieKPAX nahlásila (neexistující) chybu, jinak bych si nevšiml, že jsem ještě nehrál!
Já su tady nešťastnej a každýmu je to jedno.
😐️
To dneska bude 📉 dolů!
Říkejte mi blesku! ⚡️
Našel jsem chybu ve hře, heč
[censored] (prozrazena tajenka)
Nemocná z postele a z mobilu! Výkon!
Hezké ne?
Myslela jsem, že tohle slovo už bylo 🤔
Makovice
Škoda třetího řádku, ale to je o náhodě
Takových možností
No to mě *** 🤦🏻♀️
Tak krásného Vylentýna!😄🩷
Dneska to celkem odsejpalo!
Jak má mít člověk nějakou motivaci?
Už je srpen
To jsou mi slova totok!
Raději jsem neměla ten román, raději jsem neměla ho číst... snad ani list
blbec blbá slepá🤨
Pod vedením ideálů Vladimíra Iljiče, dovedem tuhle zemi tak akorát do ****!
depa. úpe mimo.
Princezna!
Jednou k večeru šel z herny mladý hráč
Vrrr
Blbá tajenka 😁
Tohle slovo neexistuje neee, ale dala jsem ho!😅
Těch mám
Čas si opět nepamatuji přesně.
Poznámky, poznámky, všem Vám rozdám poznámky!
Soustředím se málo 🫢
2× jsem si musel dát pomocné slovo, aby to nebylo co to je!
Nástěnkář
Na počátku bylo Slovo
Štěstí berou mnozí jako zaslouženou odměnu. A přitom měli jen štěstí.
Žiši já su tupá 🤦🏻♀️😀
Ne, po ránu to nemůžu luštit, vypadám vždycky jak tancující lenochod! 🦥🦥🦥
Už mě z toho kape na maják.
Umírám 🙈
skoro
Příbuzný si nevybiráš...🧐
Poznámky nám nějak chátrají...
Od desíti k pěti ☹️
Demokraticky nesouhlasím.
Lampu sem!🏮
😊
🦾
Tak teď mě @loocajda nas...a! 🤣
To byly ale blbý slova 🙈
No, přesné!! 🤔😀
Tohle bylo o fous
Je to úzké!
Zdar Damiáne! Přišels na kafe?
Koláčky a cigáro - bude dobře nastálo.
To já rád.
Tak dnes to bylo hodně lehké 😎
Už je zase středa????🤨🙄
Sekl jsem se