Bohůšu, čurák sa neříká. Vždyť ja vím.
Parma je nejlepší pečená na česneku!
Kompletně zabržděno😳😜
😪😪😪
Tydlecty termity 🐜
To je ale debilní slovo 🤦
Co bych viděl v zrcadle z Erisedu?
Plešouni jedni!
První tři řádky se nepočítají, že ne?😳😜
Můj ty Tondo kolenatej
Nou koment bastafidli.
Nástěnkář
3 skoro stejné možnosti 🤦. Jen tak tak jsem trefila tu správnou.
Zabít, zabít, zabít, zabít, zabí*, zab**, za***, z****, *****
To jsou mi ale naschvály! 🤯
Já su strašný debil🫣🤦😳
Zas hodně možností a zas všechno zelené, heč!
dnes jsem to prováhala
Jen jdu okolo
Zetor!
To je teda bordel!
Zatracená kéňa!
To je zas slovo
Dlouho hořela, dlouho.
Zatrolený překlepy 🤪
neskutečná náhoda todlecto
Jako když pejsek s kočičkou vařili dort!
Proč mi to tak trvalo? Protože ten stav neznám, no! 😈
D - potěšení je na mé straně. Q - ale kdeže. JS - to už se tak stává.
Nejdůležitější věc na světě
I am King!
Všichni co to hrajem to tu máme!
blbec k posrání.
Zbytečné zdržení
Vyhrál jsem. Děkuji
Dneska to je ze starého webu výjimečně bez chyb. Asi páťulínek! 😁
Nástěnkář zapsal
To jsem ostuda 😒🫣
Našel jsem chybu ve hře, heč
Dali by mi úvěr na povinné ručení?🤔
Zase topím.
Zase tolik možností, totok!
Fantasticka tabulka, jako obvykle
😤😤😤
Tyhlety provokace před suchým únorem! 🍾
😗
😇😇😇
Úplně temno dneska! ⬛️
ještě že tak !
Rozporuplné pocity.
Tak tentokrat byla středeční slova naprosto vynikající.
To je jako krámek bez K? 🤣🤔
Auuu
To je s dlouhým! Protestuju!
Díky
Pábitel pábí.
Damián je Bůh!
Hrozná slova
Co já bych si bez vás jen počal?
Výběr z hroznů 😁👍
No ty číčo!
Dprč! Středa! 😱🤦
Tak dneska mi to absolutně nemyslí 🫣😂
Komu se nelení, tomu se zelení 😁
To je teda bl... totiž zajímavé slovo!
Tvl na včerejší hru jsem zapomněl...
Co to jsou za slova totok? 💩
Pfe
Lečo léčí i na druhém řádku.
No teda, 4 žluté a teď to zkombinujte!
Masochisté až na pátý pokus.
Šedý
Proč není pondělí?!
L* a* b*
Můžu vám klidně říct, že srpen je boží.
Archu, ty bídáku!
neviděl jsem nic. A bylo to jednoduché.
ještě 2 týdny prázdnin
Milimetre schádzali! 🤦♂️
Sopel pofičí do kapesníku, poslední hry absolutně nepoužitelný hrome!
To jsou mi manýry 😁
óóó to je nádhera!
Nástěnkář je zmatkař, ale umí s tím žít.😊
Neptejte se mě na 3 řádek, prostě jsem se opřel o klávesnici 🙈
Jen tak tak
Opovažte se mi někdo vzít lampu! 🪔
Kdo nemá splávné eLLLL je amatéLLLL
Zas tolik možností platných! Ale zase mám jen zelené, heč! 💪
What a week, huh?
Taková 🔶ovina 😂
Dneska se nedám, bo su nas*atá!😡
Vím, že už jsem trapná, ale fakt to nedělám schválně 🙏
Čím dál tím líp 🤦🏻♀️
Excelovské tabulky jsou tak vzrušující!
Dneska slovo s hrubkou 😁
Plány revanšistů zhatí naši vepři boubelatí!
Kde dlíš?
pfe
Mám 🔱