Mělo to být točit☝️
Hezké ne?
Frnk! ✈️
skoro
To je teda bl... totiž zajímavé slovo!
Uch.
Zajímavé slovo
Konečně jsem zas po dlouhé době celkem spokojená.
Nic mě nepadá🤩
My staří soustružníci...
Láska je slepá, ale sousedky nikdy!
Tolik řádků... na každém jsem si myslel, že už to mám!
Ano, dnes vyhraju!
Ále sakradoprdele!🤣
Tak snad se mi to podařilo 😁
Damiane, děkuji Ti. Je to moc hezké. Havran i kráká, jsi velmi šikovný hoch. Ještě jednou díky.
Proč znám kurva tolik slov?🫤
Taky jsem se na to mohla vysrat, žejo 😂
Ach jo Bobe!
hmm, sakra, tak to je vejprask.
Úplné Men in Black dneska! 👽️
Už jsem myslela, že to nedám 😜
To jsem posral😬
Krátký kompliment 😇
Za to může ten moribundus!🤧
Jupiiii! Konečně se to povedlo. Jsem rychlejší a lepší než ON!😁
Voni mi do toho kecali 😀
😇😇😇
Včil se ukažte! 💪
Jen tak tak🤔
Příště přijdu, až se budou hádat zase česká slova 🤦🏻♀️
Nástěnkář zapsal
Uf! Teď všichni věcí co mám jako poslední slovo a jaké to pro mě bylo!
Dostal jsem z toho chuť na jahody 🍓
Tyhlety Šmuclerovy hádanky! 🦷
No ty 🦀!
Nástěnkář
😤😤😤😤😤
Jako fakt jsem to včera prohrál úplně sám? To jsem tu jediný s tak dokonalou slovní zásobou? 😈
Zkratka proklamovaného línání je proklínání.
Bludička láka na červené světýlko. Nenech se nalákat.
Na deset minut se mi zhasl monitor, než jsem si toho všimla! Fakt! 😀
Jak příznačné pro mě. Začínat svým jménem a končit téměř příjmením 😅
Jsem bohovsky nasratá! Vaše Lucie.
Teda Klárko, to jsou slova 😆
divné slovo, divný příchod, škoda toho.
Myslela jsem, že tohle slovo už bylo 🤔
Tak jako já stihnu dát za 29 s o 2 řádky víc než Lucajda, ale jsem za ní, jo? Ts! 😝
Ještěže nebyly tři.
Šach mat, vedu!♟️
To je podraz totok!
Blue monday
Mám tu vzkaz pro Zbyňďu: https://lustitele.chytrak.cz/ivar.php
Jela jsem podle slov na středu, ale začala slovem chaos😇
Musím se víc dívat okolo
To byla ale vypečená hra!
To jsou mi ale manýry, taková slova.
Nemužu být pořád první 😁😁😁
Za vše můžu já.
Umírám 🙈
Já flákal se tam s kvérem.
Člověk se pořád učí něco nového, třeba cizí slova... 🎓️
Vrrr🤦
Dneska teda zajímavé slovo, chce tím někdo něco snad naznačit?
Mám to s vámi kříž.😎
Dneska to je pěkně z ostra teda!
Tak to nejsem určitě 😜
Všichni čurají.
Furt si stojím na brzdě 🫢
No co to je toto, všichni brečí v koutě? 😁
Přesmyčka pro beasta! 😁
Kdo vybíral slova? 😫🔫
A pak nastal zlom
🥳
To byla
Mohlo to být lepší? Mohlo.
Travička a schůdky
Zapsal Nástěnkář
No to mě *** 🤦🏻♀️
hmmm🤨
opět to nešlo, a to slovo které to je, se z toho opravdu poskládat nedalo. Asi se na to vyseru.
To je slovo do pranice!
Jó karavana.
Šelma.
debilní slovo
To je ale fikané slovo! 🥬
moji debilitu těžko dneska někdo překoná... já to slovo prostě neviděla
Je vidět, kdo na co myslí.
Kapky v dešti
Tak snad to cinkne
Chjo
Dnes jsem vykadil jedno z největších hovínek mého života. Za co si zasloužíte pochvalu Vy?
Semtam si taky ještě zahraji. Ještě musím vypilovat zobrazení v tabulkách.
Včera jsem vyhrál! Trvám na opakování ceremoniálu!
Domov, sladký domov
To jsem ostuda 😒🫣
Jsem zvědavý na ty diskuze zase 😁