🫠
No tohle! Tolik možností!
Dneska někteří hádají sebe! 😂
Peníze, furt jenom peníze. Každý kdo to uhádl v řádu nižších desítek vteřin je mamonář!
Kdo si hraje, nezlobí.
To je zas slovo totok! Zrušit! 😆
Na počátku bylo Slovo
Dneska to je ze starého webu výjimečně bez chyb. Asi páťulínek! 😁
ještě že tak !
Vžuuuum! 🏎️
Marnost nad marnost, nic než marnost (Šalamoun)
Vždyť to bylo úplně jasný.
Já to říkala! Nejlepší slova!
To jsou mi ale manýry, taková slova.
Zapsal Nástěnkář
Nástěnkář
Kompletně v rici!
To je teda bordel!
Couvat neumí, ale zahýbat každá! 😁
Hezky pěkně a je to na světě...
Dneska je to pěkná mozaika.
tak jo
😁
jako obvykle
Ble😜😜
dnes to deset sekund vůbec nepsalo. Krám jeden elekritickej.🤨
To miluju, když na posledním řádku mám ještě tolik možností 😁
s nápovědou 🫣
Ještě na konci jsem měl minimálně 3 možnosti, uf!
Zupr.
π
Vrána pikle zlobí
Vypadá to, že inputy jsou ošetřeny proti XSS :-)
Se vztyčenou hlavou jdu si pro lampičku🫠
Světu chybí lepší středeční slova 😁
shit!
To byla haluz.😯 Jo a mám novou žaluz. 🙃
Zajímavé slovo...
To byla vyloženě výzva orlího drápu 🦅
Úplný desert! 🏝️
Dneska jsem to trefil pěkně!
Tyhlety Šmuclerovy hádanky! 🦷
skoro
Demokraticky nesouhlasím.
debilní slovo
Fičák tvl
We must all face the choice between what is right and what is easy.
Mám či nemám? 😀
Pche.
Pred jedenáctou se do ničeho nepouštět, jako bych to nevěděla 🤦🏻♀️
Před posledním řádkem jsem dřepěla a vymýšlela něco jiného ne tak sprostého! 😄
Netřeba
Au
Masochisté až na pátý pokus.
Na 2, Maurere, na 2! 😉
To vám tak hnětu a najednou koukám a...
Dlouho hořela, dlouho.
Ty 4 žluté tvl!
šáňo ve sklepě
Jsi šikovný, Dami🦄
Tydlehty ovčí hry, totok! 🥩
Dneska vyloženě hra pro malé děti 👶
Damiane, děkuji Ti. Je to moc hezké. Havran i kráká, jsi velmi šikovný hoch. Ještě jednou díky.
Zbyňku, pořád Tě vyhlížím! Opatruj se a vylez z nory! :)
Zatím moje nejhorší hra. Kdo vybíral ta slova?! 👽️
Takové jednoduché slovo a tak mě potrápilo...
Ano i ne, nástěnkář to rozsoudí.
Koláčky a cigáro - bude dobře nastálo.
Nepopichujte mě, nebo vám vyzradím tajenku. Akorát se dneska povedla Bing tapeta pod tabulkami. Mám rád obrázky vesmíru.🌌
Tak tudy ne, přátelé ☝️🤪
jako vždy. Jdu do sklepa kam patřím
Shody do nebe
Kohout z Bsky, vůlí Nástěnkáře zapsán.
U toho koncového řádku jsem se úplně zasekl. Ale mám zelené, heč!
A přitom ho miluji.
Já blbec! 🙈
🐢
Těch možností...
Slepej jak důlní kobyla. To bylo teda fakt jako blbý.
dnes se mi rozsvítilo, žeby?
Blbý slovo
Odraz, doraz, tvl. PODRAZ
Mohlo to být rychlejší, ale i tak... Juch!😁
Děláš to báječně 😘😏
To se mi snad jenom zdá! 😡😡😡
yeeeyy
UPS😳🤷
Ty jsi tak šikovný. 🥰
jè
o jedno blbý písmenko. mě jebne
Musím se víc dívat okolo
Daří se mi, to zas jako jo🤣🤦
Nebylo zábavnější hrát podle KOKOT, KOKON, KOKOS?
Vůbec mě to nenapadlo, jak kdybych žádné neměl. 🫠
srát na to
dnes jsem hádala od prvního slova a špatně mi tak