Nástěnkář
Mohlo to být už na 2. řádku, damn it!
To bude divení 😁
Jsem debil
Ouuu, to bolí 🫢
Taková škoda řádků 😱, kdyz to nesepne 😳
Arch - mrtvola.
Pýřit ani pídit to nebylo. 🤷♂️😤
D - potěšení je na mé straně. Q - ale kdeže. JS - to už se tak stává.
Venku mží, Nástěnkář
Až mi bude zima!
Nehraju🤯
To bylo o fous! 🧔
Na brambory **** pes!
Na třetí řádek, neasi!
To byla solidní haluz!
Eliška mě nebude mít ráda! 😁
Daří se mi, to zas jako jo🤣🤦
Neznám 😂
Z vůle nástěnkáře Zbyněk zapsán do tabulek
yessss!
Ba ne, tady nápovědu nenajdeš 😋🖕
Některá slova jsou tak zřejmá, že je slozité na ně přijít.
hmm
Zapsal Nástěnkář a zaspal
Navy a stříbrná
Peklo
Tom má naději na bramboru. Nástěnkář 😄
Šach mat, vedu!♟️
Ohavné. Fašisti! Odmítám hádat taková slova. Utlačují mě.
Microsoft
Banner s poznámkama je boží! Budu sem psát samé krásné věci, slibuju.
Peníze. Spousta peněz pro tebe. 👍
Fittipaldi, neasi!
Miluju tyhlety novotvary! 😍
Čarodějnice!
blbec blbá.🙄
Přijel bratr, přijelo dřevo - výborné načasování, jářku, výborné.
Ach ne!
Prd, prd🤪
Tolik slov kurva znám a dvě z toho úpe zbytečně.
No veď! Přesně to🤦
Zu - gratuluji. Vytrvej.
zaživa
Blbý slovo
Aspoň hezká pyramida pyramid 🤓
Buďme vděčni zato, že existují blbci. Bez nich bychom nemohli vyniknout.
Wow👍
Já su tak šťastné!
Zkratka proklamovaného línání je proklínání.
A furt zabrzděno 🤦
To já jsem!
Těsně vedle
To byl fičák toto 🌬️
Nevím co to je, ale na třetí pokus dobrý 🤣
A to by šlo 😁
Spadne ta žlutá do jamky nebo nespadne?
Středeční soutěž sucks (SSS)
Damiane, já ti tleskám. Jsi borec!
Maminko a tatínku koupíme si bedýnku.
Přesně vím, kde se stala chyba!
🥳
Mrcha jedna!
To neexistuje😁
Nechci o tom mluvit. Ale může za to šumavský vzduch😜
:-)
Hezké slovo!
Zase na 3️⃣ heč
Eee, dnes jsem to vzdala 😡
debilní slovo
Proč není pondělí?!
Jak poetické, když jsem dnes zkoumal FVE :D
Nemocná z postele a z mobilu! Výkon!
Čím dál tím líp 🤦🏻♀️
Kapuca na hlavkě, prázdno v ní.
Ciao Dami. Tohle fakt nepadalo
A pak nastal zlom
Ale takovou píčovinu bych nečekal.
Zde zapsal Nástěnkář
Jupiiii! Je pátek 😊
Není důležité vyhrát, ale pocit je to dobrý.😁
Zbytečný jeden řádek 👀🤦
Nemám, neznám🤷🏻♀️
Náhoda jak 🐖😀
Juch
To je slovo do pranice!
Konečně jsem zas po dlouhé době celkem spokojená.
🫣
Napadlo na čtvrtým. No nedal, bo nevěřil že
....., ..... ani hovno, a to se rýmuje 😀
To vám byl takový fičák a Lucajda to dala o 1 s a 1 řádek dřív. Ts!
jè
Tak na bednu to dnes nevypadá
to slovo neexistuje, určitě ne v tom tvaru
Nepotřebuju🤪
Nekdo je tu pekny rypal😉
šáňo ve sklepě
Tohle se mi hodně nepovedlo 🙈
Je jí tisíc let.