Takhle to zapsat by mě v životě nenapadlo.
No totok
To já radši krása.
katastrofa
Jaj
Nu což, všechno je jednou poprvé.
Dnešní slovo krásně doplňuje onu svatou středeční trojici😉
To je zas slovo
Za to kolik jsem vymyslela platných možností dostanu nějaké body navíc?🤪
ááááá😍
Raději jsem neměla ten román, raději jsem neměla ho číst... snad ani list
Nástěnkář zapsal
Debil slepá
Jednou k večeru šel z herny mladý hráč
Vžuuuum! 🏎️
Dneska všichni kdo to mají pod 8 min podvod! 🤣
Nevim, jestli sem se nezapsala dvakrat. Taky jsem roztržitá.
🥳🎈🥳
Středeční výzva sucks
Teď, v květnu?
Spočítala bych, kolik je možných výsledků, když už máš -it, ale jsem na to moc líná 😂
Ach jo, můj život je evidentně více boj, nežli zábava 😅
Frohe Weihnachten, haranti! 🎄🍀🤗
Na deset minut se mi zhasl monitor, než jsem si toho všimla! Fakt! 😀
No doprdele práce
Dneska to celkem odsejpalo!
Pche.
Nedaří se a nedaří 😜
🥳
Totální haluz
A ty krabe!🤪
Překlepy 🤯
Jaký mám hezký shluk zelených! Heč!
Proč znám kurva tolik slov?🫤
Sakrble!😳
blbej začátek, náhodnej konec
Hádané slovo slušně reflektuje dnešní den.
R kurvaaa!
Ne vše co dělá rachot v křoví u cesty se na ni skutečně objeví (africká moudrost) 🙂
Škoda toho čtvrtého řádku
Vy jste hračička 😉 super!! ❤️
A takhle si tu žijeme. Tvl, proč já kokot znám tolik slov. Stačí znát jen to posraný jedno😂
Kapuca na hlavkě, prázdno v ní.
Nástěnkář
Damián má se mnou svatou trpělivost
Je totok možný? Nad čím já tak dumala....🤔😳
Náhoda jak 🐖😀
hnus
To je ale blbé slovo
Škoda toho jednoho řádku
Přijel bratr, přijelo dřevo - výborné načasování, jářku, výborné.
Dneska budu milá na Damiana.
Takže to je v podstatě na jeden řádek ne?😇
Lucajdo, máš štěstí
jsem debil
Tak to je zrada totok!
Milujme mě a množme mě!
Nástěnkář je zmatkař, ale umí s tím žít.😊
Prý tak akorát...
Dneska to byl tenda mazec🫠😅
Játra
Bez pomocného mi to vůbec nezapalovalo 🔥
Asi mi trefí! 😱😜
Jsem slušný kluk, proto mi to tak trvalo!
Už troubějí! 🎺
Jžš, to byla doba!🫣😳
Na přechodu pro chodce, drtí tatra důchodce, drtí drtí drtí, důchodce se vrtí!
To bylo o fous! 💈
Inu....
Do prkýnka 😭
Můžu vám klidně říct, že srpen je boží.
🙄🤨
Toto je správná odpověď. Ta s 35s neplatí. Jsem dneska nějaká Roztržitá.
No doprdele práce.
Hned mám chuť na uzené!
mám přehřátý mozek
Nikdy jsem neměla 🤷
Uf! Teď všichni věcí co mám jako poslední slovo a jaké to pro mě bylo!
dnes to šlo úplně samo.
Tak ale dneska mě to namíchlo! Víc k tomu nemám!😆
Tak na stupnici debility slova je to dneska 8/10, kam se hrabe VÝTOK 🤪
Zajímavé
Bába!
Tak dnes už by lucerna být neměla!
Naše životy jsou truchlivé jak pláč
Tak dnes to bylo přesně jedno z mých startovacích slov - takže sorry, za to fakt nemůžu...
Chvilka nepozornosti a je to!
debilní slovo
ech
Dnešní slovo jsem nejen uhádnul, ale i nakreslil 😆
😪
Už je zase středa????🤨🙄
Do arény s Tebou na koridu, oléé 😅
Infinitiv, infinitiv, infinitiv!
Dprč!😳
vo chlup
Zoubky mám jak hvězdičky. Žluté a daleko od sebe.
óóó to je nádhera!