co si člověk nenachystá sám, to nemá 😆
Celou dobu na to slovo myslím, nechci ho dát, nakonec nic jiného nevymyslím a je to ono! -50 sekund prosím😄
Hezky pěkně a je to na světě...
No ty čííííčo! Masakrable
🫣🤦
debil vole debil sem!
Nástěnkář
No doprdele práce.
Vidím to dneska na Uhlu
Jasně, že se to správně píše s dlouhým Ó 😃
Pěkná slova :)
Damián je Bůh!
V metru s rušením, co naplat 🚅
Haluz
Jsem zvědavý, jestli už se po těch letech naučili používat zaškrtávací tlačítko 😁
Na Havrana to stačí 😀
🙃
peklo
By mě nenapadlo, že dneska hádáme žumpu! 😆
Fňuk 😓
Štěstí berou mnozí jako zaslouženou odměnu. A přitom měli jen štěstí.
Guma zkurvená!👿
Jdu si hodit kládou!
Díky
Tak tentokrat byla středeční slova naprosto vynikající.
Tak jednoduchý a až na čtvrtý pokus... 🤦
Dneska to bylo přesně to slovo!
moje první, díky Zu za omylem doporučení, snad s váma budu hrát pravidelně, píšu si to do kalendáře :) twitter MarianSamal
Tak jak Vám dupou králíci?
Uf!
🦊🦊🦊
Kde mám ty vařečky?
No konečně jsem dole. Už jsem byl celej stejskavej
Jako fakt jsem to včera prohrál úplně sám? To jsem tu jediný s tak dokonalou slovní zásobou? 😈
😳
Juch!
Jestli tohle někdo uhodl pod minutu a šest pokusů, jistě podváděl.😎
Maminko a tatínku koupíme si bedýnku.
Střelba 🔫
Dneska slovo s hrubkou 😁
To je jako krámek bez K? 🤣🤔
Je pondělí.
Proč to nebere slovo BĚHNY? 🤔
Nešťourejte do bodování
Dobré to je a dobré i bude!
Damiáne, já jsem tak ráda, že už to nemusím zadávat ručně! Když jsem úplně vyšťavená 😁Děkuju, děkuju, děkuju!
Tak dneska slova vybirat nebudu.
Krásný dárek k narozeninám 🎁
Do prdele s prokletím vzdělaných lidí. 😃
Jsem zvědavý na ty diskuze zase 😁
Travička a schůdky
I čtvrtek může být krásný
hnus
Narozeninový čas🥰
Po tom 3 denním programovacím maratónu, jsem spokojen
dopadlo to jako vždy.
Jene Studýnko, sereš mě! 😖 😋
Nehraju🤯
Jsem se dočkal, slovo je moje jméno! 😁
Auuu
No konečně jsem to uhádla 🤗🤗😁
Zajímavé...
Tak tohle bylo fakt utrpení
Tohle jsem už dal jen kombinací a pokus omyl
Jdu na sever, na sever a jdu na jih, na jih...
Oddech
God damn it, I'm thirsty now! 🍻
Zápis s chutí provedl Nástěnkář 😀
Jsem zpět ☺️☺️
Mám dobré startovací slovo! 🏁
vo chlup
Jela jsem podle slov na středu, ale začala slovem chaos😇
No já su blbá, v tom stresu jsem to napsala nesprávně a ono to vzalo! Reklamace! 😃
Metan, oktan, satan, hrtan...já se na to můžu......🙄
Klepou se mi ruce😳
Hmmm tak zase nic 😭😁
V nemoci jsem to z těch 4 žlutých neuměla hodně dlouho poskládat, tak to ke mně bylo milosrdné a nedalo mi to čas jen ty krásné 2 řádky!🤩
depa. úpe mimo.
Dneska bude ze včerejší hry želví polívka. To není nápověda, opakuji to není nápověda! 🐢
Vrrr
Já su tak šťastné!
Pěkné zatmění 🌒
Nejhorší smrt je z vyděšení! 🦥
Čelisti 🦈
Ano i ne, nástěnkář to rozsoudí.
blbej ja pucštok jsem
Vůle Nástěnkářova má s Vámi teda práce.😁
Zajímavé slovo
Dnes, DNES měl být ten velký den na který čekám tak dlouho a já si musela změnit slova, dpč už 😤😆
Čumím na to a nevidím to!
2× jsem si musel dát pomocné slovo, aby to nebylo co to je!
To je ale divná ryba
tohle jako opravdu nešlo. Z toho co přišlo jsem se ani nenablížil.
Tri dni ma naháňali....
Krocaní výzva!
On jak je čtvrtek, tak mi nedošlo, že je středa.
Jen jdu okolo
Hezké
Dali by mi úvěr na povinné ručení?🤔