Za to může ten moribundus!🤧
No tvl!🤨
Krok 4 !
Tak to se úplně nepovedlo 🙄🤪
Takové aktuální...
Dneska moc pěkné slovo!
tak tak
Tak dneska se mi opravdu zase zadařilo 🤦
No konečně jsem to uhádla 🤗🤗😁
π
To já jsem! 😆
Měl jsem neuvěřitelné štěstí na výběr slov. A mám i estetické, heč! 💪
Uf.
Zetor!
Koukám dneska se to sází na 3 řádky!
Aram by měl radost
Zatracený překlepy!😡
Finančák na vás!
WTF Ségra
to je zase pitschovina.
No tohle! Tolik možností!
Tak tohle byl teda podraz, Kocoure 😂😂😂
Tak snad se mi to podařilo 😁
To jsou blbá slova
Dami je hvězda❤️
Tak dneska mi to dalo pořádně zabrat 😅
Teda, vy jste ale srabi! Výběr středečních slov se vám nelíbil, ale všichni jste je odehráli. 🙈 To je houby rebelie!
Zapsal Nástěnkář
Fjů
Noční Duha je rekordmanka 🥳🍀
"Je těžké být debilem, protože konkurence je obrovská" Miroslav Horníček
Z toho jsem si skoro sednul na prdel. 😁
To by šlo!😁
Vždyť jdu až ve čtvrtek.
To byla haluz.😯 Jo a mám novou žaluz. 🙃
Ještě že už to tady končí.
První dva se nepočícou, že ne?😜
Vrrr
Nástěnkář
Neostýchejte se mi nalít čistého vína.
Spadne ta žlutá do jamky nebo nespadne?
Zajímavé
To je ale zajímavé slovíčko!
Mám obrácený kurzor myši! 🖱️
Do psí boudy
Mazec 🤯
zase vedle heč
🙄
Zase samé zelené 💚🍏📗🟢🟩
Koláčky a cigáro - bude dobře nastálo.
trefit to správné písmeno až na poslední pokus, aspoň tak
o jedno blbý písmenko. mě jebne
Ještě na konci jsem měla hromadu možností
Dneska by to šlo 😉
Budu zpívat budu hrát, protože jsem kamarád.
Dneska slovo s hrubkou 😁
A pak nastal zlom
Úplně temno dneska! ⬛️
Nesundávej kalhoty,, když brod je ještě daleko.
Nesmát se!😅
Však ona dojde 😏
Zas hodně možností a zas všechno zelené, heč!
Grrr
4 řádky za 44 vteřin. To se mi líbí 😁
To naskočilo samo.
Takže pářit to nebylo🤣
🐢
Tak snad to cinkne
není a nebude
Škoda toho 4. řádku
Ráda píšu poznámky
Jak jako nefunguje?
Více píce republice.
Kurde 😑
Tolik platných slov? No tvl!
Šmarjá, za tak dlouhý vedení by mi měli platit ti, co se cestou napojují
mohlo to být na druhý řádek... nikdo jste se neptali ale jsem nasratá 😃
D - děkuji.
Bingo!
Soustředím se málo 🫢
Damiáne, dnes se mi o Tobě zdálo 🤩
Ano i ne, nástěnkář to rozsoudí.
Nechci fajfku! 😱
Do prdele s prokletím vzdělaných lidí. 😃
Pche.
ještě že tak !
Tak to bylo hodně těsné...
Zas...á čokoláda! 🍫
Kurva jedna.
😤
debil. jsem prostě debil
Ízy 😀
Ještě na posledním řádku jsem měl 2 možnosti validní
Zatím v pořádku 😁
Supr slovo ☝️
Nechápu, jak můžete neznat pražskou čtvrť!!!