Uf!
Kdo způsobil,,že i náčelník vydával tak zvrácené rozkazy? 🧐
Prd, prd🤪
Nepíchejte do mě!
Nemůžu se zbavit dojmu, že tu tohle slovo bylo tak měsíc zpátky.
Je smutné utěšovat se myšlenkou, že jiní jsou na tom hůř. (Oscar Wilde). Ale poteší to 😇 (Polulinky dodatek)
🙃
🧟
Vůle Nástěnkářova má s Vámi teda práce.😁
Dprč!😳
He, jmelí se vyplatilo!
To neexistuje😁
Diky, diky!
Mám pocit dejà vu🤷😜
Ale to je pěkné, tři jedničky!
Banánek v čokoládě
Zapsal nástěnkář z Bsky
Nekdo je tu pekny rypal😉
Jdu si vyžehlit kilt!
Nu což, všechno je jednou poprvé.
To byl fičák toto 🌬️
🐢
Inu....
Vžuuuum! 🏎️
🙄
„Však lépe v mylné naději sníti, před sebou čirou temnotu, nežli budoucnost odhaliti, strašlivou poznati jistotu!“ (K. J. Erben, Štědrý den, Kytice)
Trošku vylepšené skóre 😁
Tak můj případ to opravdu není 😳😜
Dneska se nedám, bo su nas*atá!😡
To je jako krámek bez K? 🤣🤔
Prosím, já tam chci🙏🤣
Dneska to bylo jednoduché!
Tak to nejsem určitě 😜
D - potěšení je na mé straně. Q - ale kdeže. JS - to už se tak stává.
oujééééé
Zas tady :-)
Hlavně jak nejsem poslední 😎
Dneska to byl tenda mazec🫠😅
Nešťourejte do bodování
Dneska budu milá na Damiana.
Proč není pondělí?!
Nehraj, když spěcháš.
🙈
Co to? To zas bude řečí 😀
Dneska rychlovka, ale 2 řádky jsem si mohl ušetřit, nemusel jsem zkoušet všechny varianty 😁
Nástěnkář
Komu se nelení, tomu se zelení 🟩
Vztávej semínko holala, bude z tebe fiala
No tvl.
Mlčím.
Jak říkám - dobrý den!
Už se to blíží
Tak tohle byl teda podraz, Kocoure 😂😂😂
😗
Samé zelené, heč!
Tony, Tony, Tony 😁
Ahoj Klárko 😊
Nesmyslná a debilní slova si strčte do prdele
Pokus číslo 2
Těch možností...
A zas nic🤦
Zasláno novým formulářem na http://lusteni.nemachybu.cz
Nejhorší smrt je z vyděšení! 🦥
Tak tohle jsem netrefila. 🤪
Mohlo to být za 2-3 sekundy sakryš, kdybych to nenapsala blbě. Trošku mě to mrzí jakoby. Hodně! 😃
Symetrie to je moje
Budu zpívat budu hrát, protože jsem kamarád.
Pfeeee
Ale že jsme se nasmáli.
Kdo vymýšlel ta slova?🤨
Je mi smutno.
Bohůšu, čurák sa neříká. Vždyť ja vím.
Měl jsem neuvěřitelné štěstí na výběr slov. A mám i estetické, heč! 💪
To je zase debilní slovo
Jak příznačné pro mě. Začínat svým jménem a končit téměř příjmením 😅
Všechno je pičou ke zdi.
Si nikdo včera nevšiml, že místo luceren byly žárovky. Nikdo se neptá proč, co a jak, ts!
Hned jsem si vzpomněl na Asterixe!
5× žlutá neasi!
Zapsal Nástěnkář
blbý slovo
Marshmallow, růžovo-bílé
Tyhlety díly do spalovacího motoru!
Tak toto jsem nečekala 😁
To je teda mizérie zase 😡
Hned jsem si vzpomněl na šalinu🚊
On jak je čtvrtek, tak mi nedošlo, že je středa.
170716011622010515120512
Kompletně v rici!
:)
Tvl. Jsem trouba. Zase to bylo jen taktak.🤨
Taková ostuda🤪
To jsou nekdy slova, vážně 🤪
Už?!😱
To je složitý se zapsat 🤦🏻
Nevim, jestli sem se nezapsala dvakrat. Taky jsem roztržitá.