Mělo to být točit☝️
Jaj
Tak! A zítra jdu do kostela, abyste věděli! ⛪️
Já blbec! 🙈
Tipuju, že dneska bude hodně prohraných.
Včera jsem vyhrál! Trvám na opakování ceremoniálu!
Gratulujme nástěnkáři! Vyhrál diamantovou ligu 😍👍
... venku sněžilo nad monstrancemi barů ...
Byl to boj
Dneska budu milá na Damiana.
Snaha byla 😁
Opravdu blbý slovo
Dík
Toto je správná odpověď. Ta s 35s neplatí. Jsem dneska nějaká Roztržitá.
🤨
Nástěnkář zapsal
Peklo
~ň~
👋
Kde mám ten wafer?
🤦🏻♀️
Středa twl 🙈
Damián a jeho poradní tým jsou šikulky❤️
rozhozenej z voleb, no
Pomalá je hlavička má, pomalá.
neskutečná náhoda todlecto
Takové retardované L se mi podařilo nakreslit, speciální font 😄
Future hovno
Debil blbá stará jsem.
Zapsal Nástěnkář
Kombinační schopnosti, to je moje, vždycky najdu všechny možnost, než pak na jistotu trefím čistou 10 do černého! 😁
Už jsem byl.
Přijel bratr, přijelo dřevo - výborné načasování, jářku, výborné.
No to mě *** 🤦🏻♀️
Datel je šplhavec a má dva vratiprsty.
dopadlo to jako vždy.
Auvajs!
Komik mi šel mnohem líp… 🤷♂️
Moje nervy🫣
Jsem se dočkal, slovo je moje jméno! 😁
Chyba
Tak to nejsem určitě 😜
Počítejte třeba 3:30 nebo 4:30
😊
?
To čumím na drát
Poeticky prší
To je slovo do pranice!
Tak tudy ne, přátelé ☝️🤪
Jen tak tak, při tolika možnostech 🧐
Tak tak
Tak můj případ to opravdu není 😳😜
170716011622010515120512
Sama zelená! 😀
Jsem debil
To jsou slova! Kdo je asi vybíral? Noooo
🥳
HadejSlova.cz den 1238. [5/6] ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜⬜⬜🟩⬜ ⬜⬜⬜⬜⬜ ⬜🟩⬜⬜⬜ 🟩🟩🟩🟩🟩 #hadejSlova #den1238 #krok5 Čas: 0min 41s
sakravůl🫢
👋🏼 pondeli zacneme vtipem… Lékař před operací utěšuje pacienta: „To máte jedno, jak to dopadne. Za týden jste tak jako tak z nemocnice venku."
Tvl, ještě že @lucieKPAX nahlásila (neexistující) chybu, jinak bych si nevšiml, že jsem ještě nehrál!
těsně vedle
Nástěnkář
Jsem uplný Thor!
No doprdele práce
Toto je třeba poznámka, která se ukáže ve fialovém banneru.
Eh, škoda slov😒
zbyňďa trucuje
Na 3, cajk!
Úplně jsem z toho dostal chuť na chladivou vodu z ledovce! 🧊
Dáme si šláftruňk?
Tak jo!
Au
příšerné slovo
Tak jsem se lekla toho prvního řádku, až jsem se komplet zasekla🤔😜
ještě že tak !
Šelma.
Skvělá slova, Tome
😐️
Jo❤️
Tudududů
Koho zajímá vlnka😜
Ostraváci by měli radost
Tak to je taky dobrý neduh
Dostal jsem z toho chuť na jahody 🍓
Huh
Blbá tajenka 😁
Apríl!
Vůbec mi to nemyslelo
Symetrie to je moje
Moooc moc možností 😳
Zasláno pomocí formuláře na novém webu na adrese http://lusteni.nemachybu.cz
God damn it, I'm thirsty now! 🍻
Překlepy 🤯
Díky
a já místo toho dal BĚLIT...
Zítra jdu k zubaři! Kdo mi pomůže? Kdo mě ochrání? Hlavně před tou jeho fakturou!😱
We must all face the choice between what is right and what is easy.