Ještě jednou děkuji 😘😁
Lampičkuju
hrozný sváteční slovo
Pár jich znám
Ba ne, tady nápovědu nenajdeš 😋🖕
Skoro. Ještě to chtělo tak osm řádků a klaplo by to. Tyhle slova musí ladit nějakej nejazyk.
No ty číčo!
čumte na drát! 4 kusy a všechno mimo. No kdo z vás to má?😁
Prosím, já tam chci🙏🤣
Já moc plaču 😭😭😭
Už je srpen
A přitom ho miluji.
Ble😜😜
Tak pěkně to začalo 😱😳
Jsem chodil kolem toho slovíčka jako pešek!
Damian je tabulek král!😘
Toto je správná odpověď. Ta s 35s neplatí. Jsem dneska nějaká Roztržitá.
Šmarjá, za tak dlouhý vedení by mi měli platit ti, co se cestou napojují
3. řádek !
Teď, v květnu?
Vrrr
Vidím, že dneska všichni uvažují stejně!
3407 ...
Vůbec mě to nenapadlo, jak kdybych žádné neměl. 🫠
Nástěnkář
Zkratka proklamovaného línání je proklínání.
Nebylo tady tohle slovo tak pred měsícem?
tak zase příště.
Nepíchejte do mě!
😘
Ach ta nepozornost
zase tolik možností
Wow 🎆
Vztávej semínko holala, bude z tebe fiala
To byly ale blbý slova 🙈
Mlčte! 😃
Zas tolik možností? Klasika! Proč mě napadají nejdřív jiná slova než ta, která to jsou? Ale dal jsem to nakonec, tak jsem spokojený! 😎
Arch - mrtvola 😤🤬
dnes jsem byla u žubaže, to mě omlouvá
🤦
Jedná dvě, jedna dvě, trubka si jde pro tebe 😁
Rozbalte červený koberec!🙂
úpe mimo, úpe f píp
Jáchyme, hoď ho do stroje!
😎
Středeční výzvu jsem nehrál.
Hezky pěkně!
WTF Ségra
moc možností
Tak dneska slova vybirat nebudu.
Štastná 13
🐄🐮
Děkujeme za další zlepšováčky ❤️❤️
Nástěnkář. Na 1156. den to má Zbyňďa za 1 minutu 56 sekund. Neuvěřitelné.
Jo❤️
Hezky pěkně a je to na světě...
Pěkné zatmění 🌒
jsem debil
To je teda mizérie zase 😡
Sama zelená! 😀
Našel jsem chybu ve hře, heč
Vždyť to bylo úplně jasný.
Všimli jste si, že čtvrtky tak nějak determinují týden? Dobrý čtvrtek = dobrý týden. No, tak tento to nebyl.
A zase bez žlutých! A navíc koukám budou bramborové plátky, mňam!
to slovo neexistuje, určitě ne v tom tvaru
To dalo zabrat
Já su tady nešťastnej a každýmu je to jedno.
Bingo!
Testuju formulář na novém webu muhehehe
Pred jedenáctou se do ničeho nepouštět, jako bych to nevěděla 🤦🏻♀️
😤😤😤
Co jsem to postavil? A zase bez žlutých, heč! 🟨
šmankote
Celou dobu hádání jsem měla na mysli jen jedno slovo... BURÁK s Č na začátku🤣 pardon muselo to ven🤭
No konečně jsem dole. Už jsem byl celej stejskavej
Fakt jako kurvadrát tohle jsem měl dát o dva řádky dřív😁🫣
Proč tam nejde dát měsíček? Přihlásil jsem se na zkouškua jen proto, že chci sedět s Patricií na jedné židličce.
Nešlo hádat jinak, bo jsem levák 😎
Tak dnes už by lucerna být neměla!
Ono už je nové slovo na další den! Nějak brzo!!!
Čumím na to a nevidím to!
Nástěnkář se vzbudil
Lišák a lištičky. Dnešní den, 8.9.2024, budiž památným dnem!☺️
Tak jestli teď nebudu dávat slova na středu, tak nikdy! 😵
To jsou mi ale naschvály! 🤯
🥳🎈🥳
Taková smůla, taková veliká smůla!
Samé trojky, heč!
Lišky hrají za tři, spíš za 3- a slova výzvy dávají na 4
Zde zapsal Nástěnkář
A to by šlo!😍😜
Mraky možností 👀
Pane jo!
To je ale debilní slovo 🤦
Klepou se mi ruce😳
To by mě zajímalo co je to zač
dnes jsem hádala od prvního slova a špatně mi tak