Jsem tu novej, tak snad je to dobře a děkuju ještě jednou za pozvání
Jak říkám - dobrý den!
Co to?
To zase byla ale bída😁
Byl to boj
mohlo to být na druhý řádek... nikdo jste se neptali ale jsem nasratá 😃
zase vedle heč
Totální haluz
4 řádky za 44 vteřin. To se mi líbí 😁
Tralaláček
Hodně, ale hodně možností, pak už zbyla jen jedna!
oujééééé
"Je těžké být debilem, protože konkurence je obrovská" Miroslav Horníček
To nevymyslíš😱
Nápověda je bublifuk, opakuji - nápověda je bublifuk!
Tak tudy ne, přátelé ☝️🤪
konečně tu nejsem sám. Vítejte!
Aspoň hezká pyramida pyramid 🤓
VULPES PILUM MUTAT, NON MORGES
To jsou slova na Pikaču.
Marnost nad marnost, nic než marnost (Šalamoun)
Klasika, hodně možností, trefím se nakonec 😀
Čumím na to a nevidím to!
Lampička here
Pro mou chybu, zapisuji Tomáše zpětně. Staň se vůle Nástěnkáře.
Ještě jednou děkuji 😘😁
Tydlehty ovčí hry, totok! 🥩
Dneska mi hodně pomohla ona nepsaná pravidla😄 nenechala jsem se zmást!
Dnes je to prosté, až sprostě prosté prostě 😁
My staří soustružníci...
Dali by mi úvěr na povinné ručení?🤔
Když je hodně možností, já je všechny vystřídám a dám to až na konec jako poslední možnost - klasika! 😂
Teda, vy jste ale srabi! Výběr středečních slov se vám nelíbil, ale všichni jste je odehráli. 🙈 To je houby rebelie!
Cokoliv poetického
Zapsal Nástěnkář
Tak snad to cinkne
Nástěnkář
Tak jsem se lekla toho prvního řádku, až jsem se komplet zasekla🤔😜
Předposlední slovo mělo být ono. Pak jsem se na tři minuty zadrhl😭
Ano i ne, nástěnkář to rozsoudí.
Testuju formulář na novém webu muhehehe
Hrozná slova
Co, proč a jak - zelená fajfka ve výsledné tabulce??
Úplně jsem vyhořel 🫤
Nástěnkář zapsal
Středeční výzvu jsem nehrál.
Ja mam pondeli!🤦♀️
Nemocná z postele a z mobilu! Výkon!
To jako fakt?
Hezky pěkně a je to na světě...
Musel jsem odběhnout, no!
Jsem to ale kůň, takhle dlouho s 4 písmeny na předposledním řádku...🫠
Grr!
Koho zajímá pondělí?
Dnešní slovo je vokno!
🤦🏻♀️
Ještě na pátém jsem neměl ani jedno zelené, jen žluté!
Lidi, jak to děláte?
Demokraticky nesouhlasím.
To jsou slova! Ha!
Takové jednoduché slovo a tak mě potrápilo...
Zítra jdu k zubaři! Kdo mi pomůže? Kdo mě ochrání? Hlavně před tou jeho fakturou!😱
Jedno slovo úplně k ničemu, jinak paráda! 💯
Bože, tam bylo možností 🙈
Tom má naději na bramboru. Nástěnkář 😄
náhoda
Taková 🔶ovina 😂
Tmou
Kozák košík komik. Shit.
Nenávidím počítání 12s za řádky! Zbyňku, za tohle budeš mít v pekle své místo 😇😆
Ále sakradoprdele!🤣
😁
🙄
Co to jako je, todlencto?🤦🤔
Nejmíň 5 vteřin jsem ztratil hledáním “X”… 🙈
Venku mží, Nástěnkář
D - potěšení je na mé straně. Q - ale kdeže. JS - to už se tak stává.
Tak jestli teď nebudu dávat slova na středu, tak nikdy! 😵
to by odpovídalo.
Tak až na treti pokus 🙈
Ale že jsme se nasmáli.
Tlupa
Tyhlety hry pro jednoho! 🐪
🎼🎵🎶
No to mě *** 🤦🏻♀️
Zabít, zabít, zabít, zabít, zabí*, zab**, za***, z****, *****
Můžu vám klidně říct, že srpen je boží.
Náčelníkův sen🤷
Nikdy jsem neměla 🤷
Á sákryš. takže jako vždy🤣
Zas tolik možností...
Brnkačka😝
hezky vedle😂
Pane jo!
Koukám, že včerejší výsledek jsem nezapsala 🙈
Dnes ale nebyla 3 slova, nikde jsem si jich nevšimla .
Čtvrtky jsou depresivní.
Domove, domove ...
Kobra nebo korba, jedno z toho.