Uf!
Škoda toho druhého řádku!
nakonec jedno písmeno uvrhlo mne domů, do sklepení, kde už je jak koukám slušný mejdan.
game over
Včera dogma, dneska tohle.
Náhoda jak 🐖😀
To bylo o fous! 💈
Jsem tatar 🙈🤣
Nástěnkář
Tohle vymyslet....dalo fakt práci 😁
Zapsal Nástěnkář
Na deset minut se mi zhasl monitor, než jsem si toho všimla! Fakt! 😀
To čtvrté slovo bylo vyloženě to páté 🙈
Testuju formulář na novém webu muhehehe
Příroda to umí hezky! 🌈
Abyste nezappomněli, že existuju
Nejsem v tom.
No prosím!
Nechci fajfku! 😱
SRPEN NIKDY ZNOVU
chjo
Nekdo je tu pekny rypal😉
Zde zapsal Nástěnkář
To jsou teda asociace🤦😁
Tyhlety převraty za 11 dní! 😁
Dneska to byl tenda mazec🫠😅
Chjo, jsem se nesoustředila 🤦♀️
Zas tady :-)
Zatracený překlepy
Některé skvrny nejde vyčistit bez porušení podstaty látky. (Bohumil Hrabal)
Shody do nebe
masacre
zatím všichni borci, snad ke mě někdo upadne
Že mi to ale trvalo. Zase...😅
Do prkýnka 😭
🐢
A pájím dobře. 😀
Guma zkurvená!👿
Huh
A vůbec - druhý pokus o zapsání.
Mrcha jedna!
Jedno slovo úplně k ničemu, jinak paráda! 💯
Kiš kiš. To mají někteří za ty hloupý řeči o žirafách.
fňuk
Zbytečné zdržení
😤😤😤😤😤
Už?!😱
To bylo vo fous
Pěkná slova, pěkná
Tvl na včerejší hru jsem zapomněl...
Zajímavé
Sama zelená! 😀
Já su tak šťastné!
To jsou slova na Pikaču.
Stairway to Heaven
Smajlošiii😍
Ještě na pátém jsem neměl ani jedno zelené, jen žluté!
Život je neobratně sestavená hostina, při níž se netrpělivě čeká na předkrm, zatímco kolem přešla v tichu hlavní pečeně Franz Kafka
Tak jsem schválně hrál pro Maurera na řádky, abych mu ukázal, že to taky umím! 😇
už jsem se blížil.
Spočítala bych, kolik je možných výsledků, když už máš -it, ale jsem na to moc líná 😂
Se mi podaří takový čas a nejsem první? Ts! 🤣
Mám rychlý mozek, ale pomalé prsty. ☹️
Co jsem to postavil? A zase bez žlutých, heč! 🟨
Ostuda toto 🫣🫣😁
Nuuuuuda!!!!!😎
Za to kolik jsem vymyslela platných možností dostanu nějaké body navíc?🤪
Zas těch možností 🤦😜
Stejně nepůjdu spát hladový.
To není🤯
Juchů! Dnes je to moje 😁
Středeční výzva sucks
Tak to je taky dobrý neduh
Tak jo!
Dnes, DNES měl být ten velký den na který čekám tak dlouho a já si musela změnit slova, dpč už 😤😆
Hmmm tak zase nic 😭😁
Blue monday
zaživa
Mám či nemám? 😀
Moje auto obcházejte obloukem! 💀
A zas nic🤦
No doprdele práce.
Hodné zviřátko ten lumča.
🤦😫
Dlouhá cesta...
Lidi, jak to děláte?
Hawk tuah!
Komu se nelení, tomu se zelení 😁
Kdybych já tu školu nelajdal, kde já mohl bejt.
Ten pátý řádek... bez komentáře!
3407 ...
To je masakr poskládat to🤔
Jsem to ale kůň, takhle dlouho s 4 písmeny na předposledním řádku...🫠
jsem debil
No totok
Tak tohle slovo vymýšlel fakt exot.🤦🫢