ještě 2 týdny prázdnin
Pomalu, ale jistě, jsem se jí zbavila
Jo, zapomněl jsem, že jsem to rozehrál.😁
blbec
Zatím v pořádku 😁
To je složitý se zapsat 🤦🏻
Asi se podívám na Ládínkova dobrodružství! 🚀
Eliška mě nebude mít ráda! 😁
Cítím se úplně jako vrabčák! 🐦️
23s na 3 řádky a já budu čtvrtá? Jako fakt?
Cokoliv poetického.
Jak jsem starej, tak jsem blbej. půllitr karibského Rumíšku mně omlouvá
Cukrbliky
To jsou mi ale naschvály! 🤯
To je bída...
Pozor! Pozor! Dneska by to šlo 😁
Tento způsob léta zdá se mi poněkud nešťastným
s nápovědou 🫣
Totální haluz
Slepej jak patrona
Hraji především na symetrii a design 😁
Jestli tohle někdo uhodl pod minutu a šest pokusů, jistě podváděl.😎
Slepá jsem 🙈
šáňo ve sklepě
Jak příznačné pro mě. Začínat svým jménem a končit téměř příjmením 😅
Škoda třetího řádku, ale to je o náhodě
Dneska by to šlo :-)
pfe
Domove, domove ...
Eh.. škoda mluvit. To je zas ostuda😜
Sakra ten 4. řádek!
Tak si tady hrajeme
Tohle vymyslet....dalo fakt práci 😁
Škoda toho 4. řádku
Čtverec tuctu je veletucet
Že mi to ale trvalo. Zase...😅
óóó to je nádhera!
Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Jsem si myslel, že to je japonská tréninková dýka, tak nic no
Středeční soutěž sucks (SSS)
Dneska by to šlo 😉
Lidi, jak to děláte?
Damiáne, tohle je boží prostor pro luštitele! 😘
Ale no jo 😁
Je to úzké!
slepej
😈
"Je těžké být debilem, protože konkurence je obrovská" Miroslav Horníček
Mno, myslím si skromně, že jsem nevybrala ta nejhorší slova 😎
Život je neobratně sestavená hostina, při níž se netrpělivě čeká na předkrm, zatímco kolem přešla v tichu hlavní pečeně Franz Kafka
Blbec tupá slepá blbá
Kdo nemá splávné eLLLL je amatéLLLL
Podvóóód
Ty možnosti...
Dneska to celkem odsejpalo!
Může napomoct k výběru dárků 😆
🤦🏻♀️
Nástěnkář
Takže pářit to nebylo🤣
De to.😏
Ne, po ránu to nemůžu luštit, vypadám vždycky jak tancující lenochod! 🦥🦥🦥
Dneska všichni kdo to mají pod 8 min podvod! 🤣
Na počátku bylo Slovo
Zas hodně možností a zas všechno zelené, heč!
A to by šlo!😍😜
Lucerna here👍
Trošku vylepšené skóre 😁
Středa twl 🙈
🔱
Hm.
Souboj :-)
Všechno je pičou ke zdi.
Inu....
To slovo neexistuje.
Dneska to je ze starého webu výjimečně bez chyb. Asi páťulínek! 😁
Krok 4 !
Dneska zajímavé slovo...
😤😤😤
To já mám, ne že ne!
na dvě se fakt nedá
Brum, brum,brum, brum - nejdemi to do kebule; brum,brum, brum, brum - nejde mi to na rozum.
Microsoft
Blbá tajenka 😁
Dědečku hříbečku, cos mi to udělal. 🍄
Dneska slovo s hrubkou 😁
Hezky pěkně!
Hrobníkovi z lopaty to je důvod zpívati.
To čumím na drát
Tri dni ma naháňali....
Mistr Jmenovač, tak mě nazývají.
Nechci fajfku! 😱
Bože, já su ale osel🤦.
Lampu sem!🏮
Jdu si hodit kládou!
Našel jsem chybu ve hře, heč
podpis Nástěnkář
Chválím slova ☝️
Pracuju na tom 😁