Mlčím.
Nástěnkář
Zabiju Damiana
Hraji především na symetrii a design 😁
Skoro. Ještě to chtělo tak osm řádků a klaplo by to. Tyhle slova musí ladit nějakej nejazyk.
No tohle! Tolik možností!
Peklo
Poeticky prší
Kde mám ten pekáč tvl?
Správné je pořadí podle počtu řádků.
v prdeli je tma
Odraz, doraz, tvl. PODRAZ
Co na to říct....
Tohle teda fakt jako opravdu vůbec nešlo.
Dneska vyrovnaný výkon s Lucajdou, ukazují jí to ve formuláři a ona to drze odeslala přede mnou! 🧐
Kill him.
Jen jsem to zkusila 😁
už jsem se blížil.
Zatrolený překlepy 🤪
Nemohla jsem odolat :-)
Já měl dneska vlčí mhu
Haluz
WTF Ségra
Dneska to bylo jednoduché!
Dnešní slovo jsem nejen uhádnul, ale i nakreslil 😆
Zase bez žlutých! 🟨🤩
Vypadá to, že inputy jsou ošetřeny proti XSS :-)
Mám rychlý mozek, ale pomalé prsty. ☹️
Zas hodně možností a zas všechno zelené, heč!
No toto!
Mrcha jedna!
Tak jsem se lekla toho prvního řádku, až jsem se komplet zasekla🤔😜
Blbý slova mě jdou. Jen to chce trošku zrychlit.🙄
Infinitiv, infinitiv, infinitiv!
Bože, tam bylo možností 🙈
S omluvou, Nástěnkář 😮💨
Tak dneska mi to absolutně nemyslí 🫣😂
Chvilka nepozornosti a je to!
Já su tak šťastné!
Ten třetí a 4 řádek totok!
Hä?
🎆🎇🎆
Ťuk, ťuk
Nemohu říct, že by se dnes zadařilo 😜
Tak jak Vám dupou králíci?
Zas tolik možností 🤦
To neznám 🤷♂️
🤦😫
Viva la revolución!
Tak co?
No konečně jsem to uhádla 🤗🤗😁
Oops
Když je to normální české slovo tak to jde.
Domove, domove ...
Nástěnkář zapsal
Dneska mi hodně pomohla ona nepsaná pravidla😄 nenechala jsem se zmást!
Tak dnes to bylo přesně jedno z mých startovacích slov - takže sorry, za to fakt nemůžu...
moji debilitu těžko dneska někdo překoná... já to slovo prostě neviděla
Tak tohle bylo fakt utrpení
Opravdu blbý slovo
Jaj
Áledopr
Kompliment
Jsem to ale kůň, takhle dlouho s 4 písmeny na předposledním řádku...🫠
Musíte použít 🃏
neviděl jsem nic. A bylo to jednoduché.
že já blbec tu výzvu přijala 🤪
Bylo to tam kujva!
Dlouho hořela, dlouho.
yeeeyy
No do háje
tohle jako opravdu nešlo. Z toho co přišlo jsem se ani nenablížil.
Dneska je to pěkná mozaika.
Už zase zapomněl 🙈🙈🙈
No to byl nervák co je to za slovo a bylo to!
To znám
Pane jo!
😎
Do pr... z těch středovýzvových slov jsem měl za to, že vím přesně co tam bude. No tak to byla až druhá možnost a čas letí! ⌚️
pardon, zapomněla jsem, že je středa 😇
Tahleta striktně vědecká řemesla! 🤔
Si člověk nevšimne a pak sází jedno nesprávné slovo a druhým! 🧠
Ta písmena si ze mě normálně dělají prču!🤦
Chce se mi křičet! 🤬
Já ráda zpívám. Andulko, mé dítě...
To slovo mi cizí není, ale ani ve snu by mě nenapadlo, že bude v tajence😁
Mělo to být točit☝️
Nešťourejte do bodování
Chjo
Nemám ho, tak to těžko zapsat.
Tadáaaaa! 🏎️
😊
Jedno z nejblbějších slov vůbec.
Zapsán z vůle Nástěnkáře
Liščí smyčku umím!
A je to!
😪
Tlupa