Zase tolik možností, totok!
Nástěnkář
Vořu to
Jsem slušný kluk, proto mi to tak trvalo!
jsem čistokrevný debil
Frekvenční analýza
Dneska vyrovnaný výkon s Lucajdou, ukazují jí to ve formuláři a ona to drze odeslala přede mnou! 🧐
S teplotou dobrý výkon...
To bylo docela těžké slovo!
Eh, tolik možností....
Dnešní slovo krásně doplňuje onu svatou středeční trojici😉
Středeční výzva sucks
Ten berlinský vzduch mi evidentně svědčí 😀
Takové pěkné slovo jsem měl na druhý řádek a nebylo to!
Krásně kvetou a voní šeříky.
Těsně vedle
Nu což 🫢
Klidný střed tabulky je můj cíl!
Proč musím znát tolik slov na pět?
Pane …!
Zbytečné zdržení
Zápis s chutí provedl Nástěnkář 😀
Tak to bylo hodně těsné...
s nápovědou 🫣
Zatracený překlepy
Mám kytičku, vidíte ji taky?
Už se to blíží
Blbá tajenka 😁
Důležité je umět využít všechny řádky a propojit všechny strany 😁
Šupitoprestopronto
Zas tolik možností? Klasika! Proč mě napadají nejdřív jiná slova než ta, která to jsou? Ale dal jsem to nakonec, tak jsem spokojený! 😎
super výběr Haničko 🤩
Je totok možný? Nad čím já tak dumala....🤔😳
Teda Klárko, to jsou slova 😆
Pondělí no 🙈
To neexistuje😁
😉
Želvička
To zas bude v álejích nablito! 🤣
No do háje hnědýho
....., ..... ani hovno, a to se rýmuje 😀
Uf!
Zajímavé slovo! 🤐
Středeční soutěž sucks (SSS)
Nesmát se!😅
Dneska mi to nemyslí
😀
Bingo!
"Lepší pivo v žaludku, než voda na plicích" Jára Cimrman
Tak moc jsem bojovala aby to bylo na 3. řádek, sakra! To mohlo vyjít😭
to sou móresy totok, ale není to poprvé, já mám na levárny pamatováka!
co si člověk sám nenachystá, to nemá
Ts!
Lidé jsou dobří stejně jako jsou špatní. A já? Kdo ví. Já ne.
Dnes, DNES měl být ten velký den na který čekám tak dlouho a já si musela změnit slova, dpč už 😤😆
hmm
Larčo, pojď hodit svůj výsledek, Lucajda si stěžuje, že nějak moc často vyhrává! 😆
mohlo to být na druhý řádek... nikdo jste se neptali ale jsem nasratá 😃
A vůbec - druhý pokus o zapsání.
Rozporuplné pocity.
Dal jsem to jen tak tak, ale jen zelené!
Jak říkám - dobrý den!
Trošku vylepšené skóre 😁
Dprč! Středa! 😱🤦
Krok 4 !
Hulení se očividně přeceňuje! 🚬
dnes to šlo úplně samo.
Kdybych nebyl debil, tak bych něco zdědil...😄
Ach jo, můj život je evidentně více boj, nežli zábava 😅
Promrhaná hra
Jaxe mi tohle podařilo na třetím řádku?! 🤣
Jen tak tak...
skoro
4 řádky za 44 vteřin. To se mi líbí 😁
Tak snad to bude fungovat
hmm, sakra, tak to je vejprask.
to by odpovídalo.
v prdeli je tma
Miluju tyhlety novotvary! 😍
Letiště pro mouchy 🪰
Konec dovolené
Jsem to ale kůň, takhle dlouho s 4 písmeny na předposledním řádku...🫠
Vžum!
Zbyňku, určitě Ti chybíme stejně jako Ty nám, užívej léta a opatruj se :)
To by mě nenapadlo, že první slovo tohoto roku bude o slovenské vládě!
😊
Všimli jste si, že čtvrtky tak nějak determinují týden? Dobrý čtvrtek = dobrý týden. No, tak tento to nebyl.
Hezky pěkně a je to na světě...
Incredible me!
To bude divení 😁
Noční Duha je rekordmanka 🥳🍀
Zasekl jsem se
Není nad to hádat v druhém řádku tak, že ty žluté jsou o5 žlutými, ale jinde 🤣
Čtvrté slovo by se vám líbilo
Kde mám svou svatozář? 😇
Dneska to bylo jednoduché!
A odteď se budu opravdu učit. Slibuju.
Jo❤️