super slova :)
Koukám, že dneska si dost lidí namlelo držku! 🧐
Magie je věda jako každá jiná. Chybějící článek v teorii všeho.
Škoda toho čtvrtého řádku
Supr slovo ☝️
jsem pomalý šneček
Toto neni spam!
"Brány své věznice si nese každý člověk sobě" J. P. Sartre
To jsou nekdy slova, vážně 🤪
Nástěnkář
Marionetáááá.
Teda, vy jste ale srabi! Výběr středečních slov se vám nelíbil, ale všichni jste je odehráli. 🙈 To je houby rebelie!
Jedná dvě, jedna dvě, trubka si jde pro tebe 😁
Fakuš!
Teda Klárko, to jsou slova 😆
No co to je toto, všichni brečí v koutě? 😁
✨
Eh, tolik možností....
Asi, asi ráda šeptám to víš asi, asi!😝
Samé zelené, heč! Chci bonus!
Ostraváci by měli radost
To jsou mi ale manýry, taková slova.
Nástěnkář ... tadadapdap
Skoro! To se počítá 😁😜
Damiáne, já jsem tak ráda, že už to nemusím zadávat ručně! Když jsem úplně vyšťavená 😁Děkuju, děkuju, děkuju!
Na deset minut se mi zhasl monitor, než jsem si toho všimla! Fakt! 😀
Nástěnkář zapsal
A to by šlo!😍😜
Tvar! Tvar se počítá!
blbec k posrání.
Zas tolik možností 👀
Proč???😱🤦
Sopel pofičí do kapesníku, poslední hry absolutně nepoužitelný hrome!
Od desíti k pěti ☹️
dva zbytečně
Ševče drž se svého kopyta
Blbý slovo
Metan, oktan, satan, hrtan...já se na to můžu......🙄
fujky
jako vždy. Jdu do sklepa kam patřím
To se nemohli normálně vyčůrat?
Slepej jak patrona
mohlo to být na druhý řádek... nikdo jste se neptali ale jsem nasratá 😃
rozhozenej z voleb, no
Takové aktuální...
Fittipaldi, neasi!
uzávěrka špatná
A to by šlo 😁
Totální haluz
tak zase příště.
Pro mou chybu, zapisuji Tomáše zpětně. Staň se vůle Nástěnkáře.
Nemužu být pořád první 😁😁😁
Jauvajs! 🟩
Frnk! ✈️
Tak dnes už by lucerna být neměla!
chjo
Zas...á čokoláda! 🍫
Zase vedle
Kde mám ten wafer?
Zase zelené, heč!
Děkují🦄
Nejhorší smrt je z vyděšení! 🦥
Tak to nejsem určitě 😜
Příroda to umí hezky! 🌈
Zasláno pomocí formuláře na novém webu na adrese http://lusteni.nemachybu.cz
Dneska teda úplně zvesela koukám!
Lalala-láá, lalala-láá
mám přehřátý mozek
Tvl na včerejší hru jsem zapomněl...
🤕
Dobrá slova, Damiane.
To jsou slova! Kdo je asi vybíral? Noooo
Uf.
Co to? To zas bude řečí 😀
Peníze. Spousta peněz pro tebe. 👍
Damiane, já ti tleskám. Jsi borec!
Přijel bratr, přijelo dřevo - výborné načasování, jářku, výborné.
Do rici!
Pýřit ani pídit to nebylo. 🤷♂️😤
Slovenštinu jsem tu fakt nečekal. Možná vlivem blížících se voleb Staroslověnštinu. Ale slovenštinu?🤔
F1
Na 3 řádky! Dobře já!
Dva dvouřádkové výsledky v řadě, dostanu nějakou speciální medaili?🤩😆
Dnes, DNES měl být ten velký den na který čekám tak dlouho a já si musela změnit slova, dpč už 😤😆
Za co odsoudili Feriho, za to bychom v ‘90 seděli všichni.
😘
Nedaří se a nedaří 😜
Jak jako nefunguje?
Archu, ty bídáku!
šáňo ve sklepě
....., ..... ani hovno, a to se rýmuje 😀
Bingo!
Kung-fu style!
Plno barev dneska!
dnes jsem byla u žubaže, to mě omlouvá
Matouš 5:3-12 BKR Blahoslavení chudí duchem, nebo jejich jest království nebeské.
Asi je mi to slovo blízké
Uf! Teď všichni věcí co mám jako poslední slovo a jaké to pro mě bylo!